سردار هادیانفر: پلاک های غیربومی ساکن تهران جریمه نمی گردد

به گزارش سفر به روسیه، رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به عدم جریمه پلاک های غیربومی ساکن تهران گفت: از آغاز طرح محدویت های ترافیکی در کشور، تعداد 196 هزار و 464 وسیله نقلیه از ادامه سفر جلوگیری و عودت داده شدند.

سردار هادیانفر: پلاک های غیربومی ساکن تهران جریمه نمی گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه بازدید از جاده هراز اظهار کرد: الحمدالله همکاری خوب مردم با پلیس و توجه آنها به توصیه ها مبنی بر اجتناب از عدم سفر، همراهی خوبی داشتند که جا دارد از همه هموطنان عزیز تشکر نمایم.

سردار هادیانفر اضافه نمود: از آغاز طرح محدویت های ترافیکی در کشور، تعداد 196 هزار و 464 وسیله نقلیه از ادامه سفر جلوگیری و عودت داده شدند.

رئیس پلیس راهور ناجا در مورد اعمال قانون خودروهای اینترنتی گفت: رانندگان خودروهای اینترنتی نگران اعمال قانون توسط دوبین ها نباشند، چرا که پلاک های این خودروها در لیست مجاز پلیس قرار گرفته است.

سردار هادیانفر در پاسخ به این سوال که شرایط تردد پلاک های غیربومی ساکن شهرهای قرمز به چه صورت خواهد بود گفت: رانندگانی که با پلاک غیربومی در شهرهای قرمز و نارنجی تردد می کنند اگر توسط مأمورین پلیس متوقف شدند، با ارائه برگه احراز محل سکونت و یا محل کار جریمه نمی شوند.

رئیس پلیس هدایت و رانندگی ناجا ادامه داد: همچنین اگر این رانندگان توسط دوربین ها جریمه شدند، می توانند در انتها طرح محدودیت ها با مراجعه به واحدهای رسیدگی در اجراییات راهور، نسبت به اصلاح جریمه ثبت شده اقدام کنند.

وی در انتها خصوص شایعه عدم پرداخت بیمه و همچنین عدم ترسیم کروکی توسط پلیس راهور در بازه زمانی ساعت 21 تا 4 صبح اضافه نمود: چنین چیزی صحت ندارد و مردم به این شایعات توجه نکنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1274

به "سردار هادیانفر: پلاک های غیربومی ساکن تهران جریمه نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار هادیانفر: پلاک های غیربومی ساکن تهران جریمه نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید