تست جدید اینستاگرام؛ دابل استوری در راه است

به گزارش سفر به روسیه، استوری های اینستاگرام، از آپدیت های موفقی بود که بسیاری از کاربران به آن علاقه مند شدند. آیا دابل استوری به عنوان آپدیت جدید، کاربران را باز هم شگفت زده می کند؟

تست جدید اینستاگرام؛ دابل استوری در راه است

به گزارش سفر به روسیه از ایرنا، استوری های اینستاگرام، از آپدیت های پیروزی بود که بسیاری از کاربران به آن علاقه مند شدند.

آیا دابل استوری به عنوان آپدیت جدید، کاربران را باز هم شگفت زده می کند؟ برای برخی از کاربران این آپدیت اعمال شده است اما اینستاگرام اعلام نکرد که برای کاربران چه منطقه ای این تغییر به وجود آمد.

به هرحال او ادعا دارد که هر کاری می کند تا کاربران تجربه بهتری از استفاده این پلت فرم داشته باشند.

تا به امروز نیز اینستاگرام، یکی از پیروز ترین پلت فرم های شبکه اجتماعی، به طرز چشمگیری پیروز عمل کردهاست.

حالا نگاهی به آمار بیندازیم تا ببینیم استوری چه عملکردی در سال های اخیر داشت:

از سالی که استوری به این پلت فرم اضافه شد و تا 3 سال بعد طبق این نمودار، آمار استفاده کاربران از استوری دو برابر سال پیش آن است و این رشد بیشتر از رشد استفاده پست های اینستاگرامی است.

حال اینستاگرام می خواهد به جای خطی بودن نمایشگر استوری ها آن را به صورت صفحه کامل نمایش دهد و به این صورت کاربر می تواند نگاه اجمالی و سریع تری به رویدادهای صفحه خود داشته باشد.

به بیانی دیگر، استوری ها به علت تجربه پیروز خود به ارکان اصلی تری برای اینستاگرام مبدل می شوند.

قبل این تغییر صفحه اول اپلیکیشن های شما، اولین پست و نمایشی خطی از استوری ها بود که بر اساس ترتیب تاریخ آنها را می دیدید اما حالا با این آپدیت، شما دیگر نیازی به نگاه کردن همه استوری ها ندارید.

فقط کافی است بر صفحه هایی که علاقه دارید کلیک کنید چون وسعت دید بیشتری در اختیار دارید. حالا دیگر مدیریت بیشتری در زمان و محتوای آنچه نظاره می کنید دارید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 986

به "تست جدید اینستاگرام؛ دابل استوری در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست جدید اینستاگرام؛ دابل استوری در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید