یک ایرانی مقصر ناکامی بزرگ در جام جهانی ، تصمیم تو باعث حذف ما شد!

به گزارش سفر به روسیه، سرمربی اروگوئه می گوید پنالتی به زعم او اشتباه در بازی پرتغال، باعث شد تا این تیم از جام جهانی کنار برود.

یک ایرانی مقصر ناکامی بزرگ در جام جهانی ، تصمیم تو باعث حذف ما شد!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، شب گذشته اروگوئه پیروزی تلخی را مقابل غنا تجربه کرد چرا که باوجود برد 2-0 از جام جهانی حذف شد و نتوانست به مرحله حذفی برسد.

در حالی که نقدها از دیگو آلونسو، سرمربی این تیم بالا گرفته، او نوک پیکان انتقاد خود را به سمت علیرضا فغانی و قضاوت این داور ایرانی در جدال اروگوئه - پرتغال هدف گرفت و گفت که پنالتی اشتباه در این بازی، علت حذف تیمش بوده است.

آلونسو در پاسخ به سوال خبرنگاری که اعتقاد داشت تساوی مقابل کره جنوبی علت حذف اروگوئه بوده، اظهار کرد: فکر نمیکنم تساوی مقابل کره علت حذف ما باشد، پنالتی بازی پرتغال ما را کنار زده است. جدول را که نگاه کنید می بینید اختلاف ما به خاطر تفاضل گل است.

او اضافه کرد: من به شما اجازه نمی دهم که بگویید بازیکنان عرق (کوشش) نکردند. آنها هرچه داشتند نشان دادند اما متاسفانه تفاضل گل باعث حذف ما شد.

آلونسو درباره اینکه چرا تیمش گل سوم را نزد، گفت: ما کوشش کردیم و موقعیت هایی را هم داشتیم. ما تا دقیقه 90 تیم صعود کننده بودیم و یک پنالتی هم برایمان گرفته نشد.

او در خاتمه مطرح کرد: بازیهای قبلی خود انتقادی میکردم اما مقابل غنا و به خصوص نیمه دوم، همان تیمی بودیم که باید می بودیم. دوست داشتم زودتر به این فرم برسیم اما به هر حال اتفاقی است که رخ داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 2109

به "یک ایرانی مقصر ناکامی بزرگ در جام جهانی ، تصمیم تو باعث حذف ما شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ایرانی مقصر ناکامی بزرگ در جام جهانی ، تصمیم تو باعث حذف ما شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید