مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)

به گزارش سفر به روسیه، پارکت های لمینت، از جمع چند لایه چوب به یکدیگر تشکیل می شوند. این پارکت ها به گونه ای ساخته شده اند که احتیاج به نصب و تثبیت ندارند. در واقع این نوع پارکت ها با هیچ نوع مصالحی به زمین وصل نمی شوند و نصب آنها تنها با استفاده از چند زبانه و شیار های کوچک صورت می گیرد. نگهداری این کفپوش ها بسیار آسان بوده و اگر از برند و مارک خوبی برخوردار باشند تفاوتی چندانی با چوب ندارند.

مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)

اگر مکان آن کافی شاپ، اجاره ای باشد صاحبان آن می توانند در صورت جابجایی محل کافی شاپ، به راحتی پارکت لمینت ها را از جا در آورده و به محل تازه برای نصب ببرند. خوشبختانه این کار را می توان بارها انجام داد بدون اینکه هیچ آسیبی به تایل های پارکت لیمنت وارد شود.

پارکت و لمینیت یکی از راه ها برای داشتن کف منزل بسیار زیبا در بازسازی آپارتمان و خانه است. نصب یک کفپوش تازه بر روی زمین می تواند در منزل شما تغییرات چشم گیری را ایجاد نماید. گاهی با نصب یک پارکت لمینت ساده آنچنان فضای خانه خود را تغییر میدهد که حتی فضا قابل تشخیص نیست. بنابراین اگر تصمیم به تغییراتی در منزل خود دارید کمی از سرمایه خود را صرف تغییر نمای کف کنید.

در خانه برترین استفاده را می توان از این کفپوش کرد. تنوع بالای رنگی، ضد آب و عایق حرارتی و عایق رطوبتی و عایق صوتی، آسانی نصب و در عین حال زیبایی و شیک و مدرن بودن همه اینها باعـث شده که پارکت لمینت به اسم یکی از برترین کفپوش ها برای بسیاری از منازل مسکونی و یا ویلاها مورد اسنفاده قرار گیرد.

منبع مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)

انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1775

به "مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید