فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری اردبیل

به گزارش سفر به روسیه، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از انتشار فراخوان جذب سرمایه گذار به منظور طراحی و اجرای پروژه های این مجموعه اطلاع داد.

فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری اردبیل

به گزارش سفر به روسیه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان امروز سه شنبه 3 مهر 97 با اعلام این خبر توضیح داد: این فراخوان با هدف جذب مشارکت سرمایه گذاران در راستای طراحی و اجرای پروژه های حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منتشر شده است.

او با تاکید به اینکه این فراخوان متشکل از دو بخش است، ادامه داد: بخش نخست شامل فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان های 10 گانه استان اردبیل و بخش دوم شامل بناهای تاریخی قابل واگذاری است.

به گفته مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل در بخش فرصت های سرمایه گذاری تمامی ظرفیت های سرمایه گذاری از جمله احداث واحدهای اقامتی و تفریحی، کمپینگ و آبدرمانی اطلاع رسانی شده است.

فلاحی اضافه نمود: همچنین فرصت های سرمایه گذاری در حوزه احداث کارگاه فراوری صنایع دستی، فضای نمایشگاهی و بازارچه صنایع دستی، بهره برداری از اماکن تاریخی، کشتی توریستی، شهربازی، هتل بیمارستان و درمانگاه تخصصی، کمپینگ گردشگری، واحدهای سنتی و خدماتی روستایی، تاکسی هوایی و ایجاد مراکز بوم گردی تشریح شده است.

او تاکید نمود: در بخش دوم این فراخوان نیز اطلاعات 12 بنای قابل واگذاری به بخش خصوصی در شهرهای اردبیل، خلخال، مشکین شهر و نیر درج شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل تاکید نمود: علاقه مندان می توانند برای اطلاع از مفاد این فراخوان به اداره کل میراث فرهنگی استان و یا سایت اطلاع رسانی آن مراجعه نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 306

به "فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید