سیدجلال گل می زند یا پدرو میگوئل؟

سیدجلال 3 شوت در چارچوب دارد، یک پاس گل داده و دو گل حیاتی هم برای پرسپولیس زده است. در حالی که پدرو نه شوت در چارچوب دارد، نه گل زده و نه پاس گل داده.

سیدجلال گل می زند یا پدرو میگوئل؟

به گزارش خبرنگاران ، از بین بازیکنان خط دفاع السد شاید بتوان پدرو میگوئل اسپانیایی را به عنوان یک مهره اصلی برگزید و عملکردش را با سیدجلال حسینی مقایسه کرد. مدافع شماره 2 السد در بازی های مرحله گروهی هم مقابل پرسپولیس به میدان رفته بود و همچنین در مصاف با استقلال جزو بازیکنان اصلی تیم قطری بود. به همین دلیل شاید بد نباشد که عملکرد او را با سیدجلال حسینی به عنوان اصلی ترین مهره خط دفاعی پرسپولیس به مقایسه بگذاریم.

اولین آیتم، شمردن دقایق و تعداد بازی آنهاست. در این فصل از لیگ قهرمانان هر دو بازیکن 9 بار در ترکیب اصلی تیم های شان بازی نموده و یک مسابقه را از دست داده اند. نکته مهم تر اما این است که هیچکدام در این 9 بازی تعویض نگردیده اند. جالب اینجاست که سیدجلال در فاز حمله هم به تیمش یاری نموده. او 3 شوت در چارچوب دارد، یک پاس گل داده و دو گل حیاتی هم برای پرسپولیس زده است. در حالی که پدرو نه شوت در چارچوب دارد، نه گل زده و نه پاس گل داده است.

در عوض پدرو 4 پاس کلیدی به همبازیانش داده و سیدجلال یکی. در تعداد پاس موفق اما باز هم سیدجلال پیش است و در ازای 304 پاس صحیح او، پدرو 262 پاس داده. دقت پاس این دو بازیکن هم تقریبا یکی است. سیدجلال 80 درصد و پدرو 80.4 درصد اما مدافعان را باید در عملکرد تدافعی شان سنجید که پدرو 55 بار همبازیانش را پوشش داده و سهم سیدجلال 37 بازی بوده.

در دفع توپ هم سیدجلال یک بار و پدرو 3 بار موفق بوده اند. در جلوگیری از حملات حریف سیدجلال 15 و پدرو 14 بار به موفقیت رسیده اند اما پدرو 8 بار موفق گردیده خطا بگیرد و سیدجلال دو بار. ضمن اینکه هر دو نفر تا اینجا دو بار کارت زرد گرفته اند و یک جلسه محرومیت را پشت سر گذاشته اند.

2 – 670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 50

به "سیدجلال گل می زند یا پدرو میگوئل؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال گل می زند یا پدرو میگوئل؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید