سهراب مرادی برای کسب سهمیه المپیک به سوئیس می رود

به گزارش سفر به روسیه، سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک که چندی پیش کتف مصدومش را در کلینیک فوق تخصصی هانوفر آلمان به تیغ جراحان سپرد، مدتی است تمرینات سبک خود را آغاز کرده تا هر چه سریعتر به شرایط ایده آل برای حضور در رقابتهای گزینشی المپیک برسد.

سهراب مرادی برای کسب سهمیه المپیک به سوئیس می رود

سهراب با توجه به قوانین فدراسیون جهانی وزنه برداری برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو، چاره ای جز وزنه زدن در رقابتهای گزینشی سوئیس ندارد و به همین دلیل تمرینات سبک و منسجم خود را آغاز کرده است.

طبق نظر پزشکان معالج قرار است سهراب مرادی از هفته آینده وارد دور جدیدی از تمرینات بدنسازی شود که حجم آن سنگین تر از قبل خواهد بود.

با توجه به قوانین کسب سهمیه وزنه برداران برای حضور در المپیک، فدراسیون بین المللی در طول برگزاری رقابتهای گزینشی، امتیازات مدعیان را جمع آوری کرده تا در نهایت طبق همین امتیازات، سهیمه المپیک به آنان داده شود. وزنه برداری ایران هم 2 سهمیه برای زنان و 2 سهمیه برای مردان در المپیک دارد که باید بتواند در فاصله زمانی باقی مانده تا المپیک به این سهمیه ها دست یابد.

این در حالیست که به تازگی مشخص شده کیانوش رستمی و سعید علی حسینی هم به دلیل اقدام دیرهنگام برای اعزام به رقابتهای گزینشی سوئیس، نمی توانند در این میدان به روی تخته بروند و حالا باید منتظر ماند تا شاید کمیته ملی المپیک در این خصوص رایزنی و اقدام کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 416

به "سهراب مرادی برای کسب سهمیه المپیک به سوئیس می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهراب مرادی برای کسب سهمیه المپیک به سوئیس می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید