جزئیات تازه از دلیل خداحافظی المیرا شریفی مقدم

به گزارش سفر به روسیه، المیرا شریفی مقدم در توضیحات خود درباره دلیل خداحافظی اش از بخش گویندگی خبر تلویزیون گفته است که 22 سال گوینده خبر بوده است و حالا به مدت یک سال به معاونت سیما رفته تا فضای اجرا را تجربه کند.

جزئیات تازه از دلیل خداحافظی المیرا شریفی مقدم

خبرنگاران | المیرا شریفی مقدم، گوینده مشهور بخش خبر تلویزیون مدتی است که در قاب گویندگی دیده نمی شود. همین مسئله باعث شده تا بعضی رسانه ها به موضوع خداحافظی او از بخش خبر بپردازند. او که مدتی است از شبکه خبر به شبکه دو سیما رفته است تا برنامه صبحانه ایرانی را اجرا کند، جزئیات جدیدی از غیبت طولانی اش در بخش خبر ارائه نموده است.

به گزارش خبرنگاران ، المیرا شریفی مقدم در توضیحات خود درباره دلیل خداحافظی اش از بخش گویندگی خبر تلویزیون گفته است که 22 سال گوینده خبر بوده است و حالا به مدت یک سال به معاونت سیما رفته تا فضای اجرا را تجربه کند. او گفته که تنها می خواهد برای مدتی در فضای اجرا، تجربه کسب کند.

البته او گفته که فضای اجرا برای اش آسان نبوده و نیست. شریفی مقدم معتقد است که اجرای تلویزیونی علاوه بر تسلط بالا بر موضوعات روز، بداهه گویی و فن بیان خیلی قوی می خواهد.

با این حال گرچه المیرا شریفی مقدم گفته است که به مدت یک سال به معاونت سیما رفته است، اما نگفته که آیا پس از اتمام یک سال ماموریت اش بار دیگر به گویندگی خبر باز می شود یا خیر.

منبع: فرادید
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 2115

به "جزئیات تازه از دلیل خداحافظی المیرا شریفی مقدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تازه از دلیل خداحافظی المیرا شریفی مقدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید