تماشاگران بدون رعایت پروتکل ها در آزادی، استقلالی ها ژستد را ایسلندی تشویق کردند

به گزارش سفر به روسیه، حضور تماشاگران در استادیوم آزادی در حالی رقم خورد که با وجود تاکیدهای اجرا شده، هواداران پروتکل های بهداشتی را به طور کامل رعایت نکردند.

تماشاگران بدون رعایت پروتکل ها در آزادی، استقلالی ها ژستد را ایسلندی تشویق کردند

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال و نساجی مازندران به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به انتها رسید.

پس از گذشت 22 ماه از ممنوعیت حضور هواداران در استادیوم آزادی، تماشاگران در بازی استقلال و نساجی در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر به استادیوم آمدند.

تماشاگران حاضر در استادیوم با شور و شوق خاصی در استادیوم آزادی حضور پیدا کردند. طبق اعلام های قبلی، حدود 5 هزار نفر وارد استادیوم شدند تا مسابقه استقلال و نساجی را از نزدیک تماشا کنند.

هم چنین عده انگشت شماری به عنوان هوادار نساجی در استادیوم حضور پیدا کردند و شاهد بازی شاگردان ساکت الهامی بودند.

حضور تماشاگران در استادیوم آزادی در حالی رقم خورد که با وجود تاکیدهای اجرا شده، هواداران پروتکل های بهداشتی را به طور کامل رعایت نکردند. برخی هواداران به فاصله اجتماعی اهمیتی ندادند و برخی هم از ماسک به طور کامل استفاده نکردند.

در ادامه پرچم های بزرگی با لوگو و ستاره های استقلال در استادیوم برافراشته شدند و برای دقایقی در میان سکوها نمایان شدند.

با حضور فرهاد مجیدی و کادر فنی اش در استادیوم آزادی، شور و شوق خاصی در میان هواداران استقلال شکل گرفت.

پیش از شروع بازی، یاد و خاطره شهید تهرانی مقدم از طریق بازیکنان استقلال و نساجی زنده شد. همچنین آبی ها با در دست داشتن عکسی از غلامحسین مظلومی که امروز (جمعه) سالگرد درگذشتش است، یاد این پیشکسوت را گرامی داشتند.

فرهاد مجیدی با حضور در کنار خط نکات لازم را به شاگردانش گوشزد می کرد و از طرفی دیگر شاهرخ بیانی به علت محرومیت ساکت الهامی کنار خط حضور داشت و بازیکنان نساجی را هدایت کرد. الهامی به علت محرومیت در این بازی، مسابقه از روی سکوها تماشا کرد.

هواداران استقلال پس مدت ها تشویق ایسلندی را در استایوم آزادی به راه انداختند و رودی ژستد را به صورت ایسلندی تشویق کردند.

اعلام یک ضربه ایستگاهی به سود نساجی در دقیقه 9 با یک شوت خطرناک به سمت دروازه استقلال همراه شد ولی رضایی با واکنشی به موقع توپ را در آغوش گرفت و این واکنش باعث خوشحالی هواداران استقلال شد.

آبی پوشان مرکز در دقیقه 30، چند موقعیت خطرناک داشتند که با واکنش های علیرضا حقیقی روبه رو شد و در نهایت ضربه برگردان یزدانی از کنار دروازه بیرون رفت. حملات متوالی شاگردان مجیدی باعث شد شور و هیجان خاصی در میان هواداران استقلال ایجاد شود در ادامه سیاوش یزدانی را به خاطر این ضربه برگردان تشویق کنند.

در دقیقه 35 بازی، محمد دانشگر پیروز شد با تک به موقع خود، موقعیت تک به تک بازیکن تیم نساجی را خراب کند و مانع از گلزنی شاگردان الهامی شود. این اتفاق باعث تشویق شدید هواداران استقلال شد.

پس از سوت داور به نشانه انتها نیمه اول بازی، بازیکنان استقلال و نساجی بدون حاشیه خاصی زمین مسابقه را ترک کردند و راهی رختکن شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1842

به "تماشاگران بدون رعایت پروتکل ها در آزادی، استقلالی ها ژستد را ایسلندی تشویق کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاگران بدون رعایت پروتکل ها در آزادی، استقلالی ها ژستد را ایسلندی تشویق کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید