تاثیرگذاری احمدزاده در صعود اشلانسک

به گزارش سفر به روسیه، در دقیقه 38 این مسابقه فرشاد احمدزاده فرار سریعی از میانه زمین تا محوطه جریمه حریف داشت و در جناح راست زمین لوکاس بروز را صاحب توپ کرد تا ارسال او را دامیان گاسکا با ضربه سر تبدیل به گل کند.

تاثیرگذاری احمدزاده در صعود اشلانسک

به گزارش سفر به روسیه ،در ادامه بازی های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی لهستان تیم شلونسک وروتسلا که برای نهمین بار در این فصل فرشاد احمدزاده را در ترکیب داشت، از ساعت 17:30 امروز در استادیوم ماسیر مقابل دراتکس بیتوویا دسته اولی نهاده شد.

در دقیقه 38 این مسابقه فرشاد احمدزاده فرار سریعی از میانه زمین تا محوطه جریمه حریف داشت و در جناح راست زمین لوکاس بروز را صاحب توپ کرد تا ارسال او را دامیان گاسکا با ضربه سر تبدیل به گل کند.

یاران احمدزاده در دقیقه 43 با یک گل به خودی به دومین گل دست یافتند تا نیمه اول این مسابقه را با برتری 2 بر صفر برابر دراتکس بیتوویا تمام نمایند ولی در دقیقه 82 نیز با وجود اینکه با یک بازیکن اخراجی به کارشان ادامه می دادند، موفق شدند گل سوم را مجددا توسط گاسکا بزنند و در این دیدار خارج از خانه به پیروزی 3 بر صفر برسند تا راهی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی لهستان شوند.

فرشاد احمدزاده به دلیل بازی چهار روز آینده شلونسک وروتسلا در هفته چهاردهم لیگ استراکلاسا مقابل پلوک در دقیقه 58 دیدار امروز تیمش برابر دراتکس بیتوویا تعویض شد تا با استراحت بیشتر آماده مسابقه لیگ گردد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 77

به "تاثیرگذاری احمدزاده در صعود اشلانسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیرگذاری احمدزاده در صعود اشلانسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید