طراحی تراکت: طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد

به گزارش سفر به روسیه، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس از امیر پورآقایی به نام توپ جمع کن و رضا اصولی به نام عکاس در بازی این تیم مقابل ماشین سازی در تاریخ 29 تیرماه 1400 باشگاه پرسپولیس این دو نفر را منتسب به باشگاه تراکتور و عامل تحریک دروازه بان تیم پرسپولیس با درخواست بازی و بدون توجه به مقررات و مجوز با تصویربرداری در طول بازی و ایجاد کننده زمینه محرومیت وی نام کرده است و مدارک مرتبط را جهت اثبات ادعای خود به کمیته انضباطی ارسال کرد.

طراحی تراکت: طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی تراکت از برترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با برترین قیمت از نماشو بخواهید.

با توجه به مستندات پرونده رای کمیته انضباطی به این شرح است که مسابقه ای که به میزبانی باشگاه دیگری برگزار شده فاقد وجاهت قانونی است و در مورد رضا اصولی مدرکی که نشان از مرتبط بودن وی با باشگاه تراکتور داشته باشد بدست نیامد، بنابراین باشگاه تراکتور از بابت تخلف اشخاص مذکور را مبرا دانسته و رای به برائت باشگاه تراکتور صادر می شود.

درخصوص تحریک و ضبط بدون مجوز از طریق افراد فوق الذکر از آنجایی که میزبان مسئولیت برگزاری مسابقه طبق مقررات را عهده دار است، تخلف این دو برعهده باشگاه ماشین سازی شناخته شده است و این تیم به مبلغ سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

با توجه به اینکه وظیفه توپ جمع کن و عکاس در مقرات برگزاری مسابقات معین شده، بنابراین تصویربرداری از توپ جمع کن و بازیکن حریف در زمان برگزاری مسابقه امری غیر طبیعی و خلاف مقررات است که امیر پورآقایی توپ جمع کن به 4 جلسه از حضور در کلیه ورزشگاه های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم شد.

درخصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از هیات فوتبال آذربایجان شرقی چون ادله ای مبنی بر تخلف این هیات از سوی شاکی ارائه نشده است، حکم بر برائت صادر می شود.

رای صادره ظرف 7 روز قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1761

به "طراحی تراکت: طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی تراکت: طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید