یواخیم لو: سانه خوش شانس بود که مصدوم نشد، فرض کنید نویر دروازه بان اول آلمان می ماند

سرمربی تیم ملی آلمان پس از تساوی خانگی تیمش در بازی محبت آمیز مقابل صربستان، مهاجم تیمش را به خاطر فرار از مصدومیتی شدید خوش شانس توصیف کرد.

یواخیم لو: سانه خوش شانس بود که مصدوم نشد، فرض کنید نویر دروازه بان اول آلمان می ماند

به گزارش خبرنگاران، یواخیم لو پس از تساوی یک بر یک شب گذشته تیمش در بازی محبت آمیز مقابل صربستان در استادیوم فولکس واگن آره نا به خطای شدید کف پای میلان پافکوف، هافبک صربستان روی ساق پای لروی سانه که منجر به اخراج وی شد اشاره نمود. ضرباتی مشابه به ضربه پافکوف در اکثر اوقات منجر به شکستگی های شدید در پای بازیکنان می گردد اما هافبک هجومی منچسترسیتی خوش شانس بود که پایش نشکست هرچند که او با دردی شد میدان را ترک کرد.

یواخیم لو پس از بازی گفت: خطایی خشن و عمدی روی سانه صورت گرفت. او خوش شانس بود که قسر دررفت و آسیب ندید اما چنین خطاهایی می تاونند منجر به شکستگی استخوان ها شوند.

در همین حال سانه نیز خیال طرفداران تیم ملی آلمان و منچسترسیتی را درباره وضعیت مصدویتش آسوده کرد و گفت: همه چیز روبه راه است و قوزک پایم مسئله ای ندارد. من کاملاً از عملکردم راضی ام. من لحظات خوبی در این بازی داشتیم اما می توانستیم بهتر از این بازی کنیم. کوشش می کنم که باعث پیشرفت تیم شوم. ما منتظر بازی یکشنبه (مقدماتی یورو 2020 مقابل هلند) هستیم.

تثبیت صندلی نویر

یواخیم لو آب در خاتمه مصاف محبت آمیز شاگردانش مقابل صربستان، درباره آینده مانوئل نویر، آب پاکی را روی دست خبرنگاران آلمانی ریخت. بعضی از رسانه های آلمانی معتقد بودند که لو باید در مقطع فعلی از مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا که نسبت به مانوئل نویر، وضعیت بهتری دارد در ترکیب تیم ملی آلمان استفاده کند. سرمربی ژرمن ها اما می گوید که هنوز به توانایی های نویر ایمان دارد و او دروازه بان اول آلمانی ها خواهد ماند.

لو درباره سنگربان بایرن مونیخ که مقابل صربستان در ترکیب اصلی نهاده شد و در پاسخ به این سؤال که آیا نویر همچنان سنگربان اول تیم راهنمایی اوست، گفت: شما می توانید اینگونه فرض کنید. در خاتمه هفته پیش یا هفته قبل از آن، من گفته بودم که مارک آندره تراشتگن هم قطعاً فرصت های خودش را خواهد داشت. این برنامه من است. ما تازه فقط یک بازی انجام داده ایم. در این یک بازی هم او فقط یک نیمه بازی کرد. این تصمیم من بود که مانوئل در نیمه اول به عنوان کاپیتان بازی کند. در نیمه دوم هم مارک بازی کرد اما ما هنوز بازی هایی در طول سال داریم و او هم قطعاً فرصت بازی خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 162

به "یواخیم لو: سانه خوش شانس بود که مصدوم نشد، فرض کنید نویر دروازه بان اول آلمان می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یواخیم لو: سانه خوش شانس بود که مصدوم نشد، فرض کنید نویر دروازه بان اول آلمان می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید