گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم کوراش: کاری کردند که آدم شرمش می آید، ازبک ها نمی خواستند ملک محمدی حریف شان گردد

به گزارش سفر به روسیه، سرمربی تیم کوراش ایران گفت: داوران ازبکستانی کاری کردند ملک محمدی شکست بخورد تا در مرحله بعد، با حریف ازبکی روبرو نشود.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم کوراش: کاری کردند که آدم شرمش می آید، ازبک ها نمی خواستند ملک محمدی حریف شان گردد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، جواد دلیرخسرو بعد از شکست ملک پور در کوراش بازی های آسیایی گفت: فکر می کنم این افتضاح ترین داوری بود که دیدم. ازبکستانی ها از روز اول هر کاری خواستند، کردند.

وی اضافه کرد: اگر ملک محمدی صعود می کرد، حریفش ازبکستانی بود. ورزشکار ما این حریف را قبلا در مسابقات آسیایی حلال نموده بود و از ترس افتضاح ترین داوری را نموده و کاری کردند که آدم شرمش می آید.

سرمربی تیم کوراش در پاسخ به این سؤال که بهانه آنها برای حذف ایران چه بود، گفت: بهانه ای به آنها ندادیم. فقط نمی خواستند ایران حریف آنها گردد. خودم هم مانده ام. حریف افغانستانی تا آخر مسابقه فقط روی زمین بود و از اول تا آخر فرار کرد. سناریو را خوب چیده بودند تا ایران را بازنده نمایند. تنها کسی که می توانست ازبکستان را در فینال شکست بدهد، ملک محمدی بود.

دلیرخسرو در خاتمه گفت: حالا حریف ازبکستانی در مرحله بعد افغانستان است که به راحتی افغانستانی شکست می خورد چون در حد و اندازه نماینده ازبکستان نیست.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 615

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم کوراش: کاری کردند که آدم شرمش می آید، ازبک ها نمی خواستند ملک محمدی حریف شان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم کوراش: کاری کردند که آدم شرمش می آید، ازبک ها نمی خواستند ملک محمدی حریف شان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید