چرا قرارداد برانکو 2 برابر شد؟

مدیریت فعلی باشگاه پرسپولیس نقشی در دو برابر شدن دستمزد برانکو ندارد.

چرا قرارداد برانکو 2 برابر شد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، روزی که حمیدرضا گرشاسبی سر میز صبحانه و صبح روز دیدار حساس تیمش مقابل الجزیره امارات در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا (24 اردیبهشت ماه سال 97) برگه قرارداد را جلوی برانکو ایوانکوویچ گذاشت و خواست او امضا نهایی را زیر برگه قرارداد بزند فکر این روز را نمی کرد که باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با برانکو به چه کنم، چه کنم بیفتد، قراردادی که رقم آن 800 هزار بود و برخلاف سال های قبل به یورو بسته شد.

این رقم فقط دستمزد برانکو بود اما آنقدر آفر به این قرارداد اضافه شد که رقم آن در زمان پرداخت تقریباً دو برابر شد. گرشاسبی شاید این تصور را می کرد که پرسپولیس با از دست دادن پنج بازیکن و پنجره بسته نقل وانتقالاتی هرگز نخواهد توانست با مسائل فراوان و دو پنجره بسته نقل وانتقالاتی تا فینال آسیا پیش رفته و در دو جام داخلی نیز قهرمان گردد، در غیر این صورت برای هر مرحله صعود پرسپولیس و قهرمانی های داخلی این تیم پاداش های 50 تا 200 هزار یورویی برای برانکو در نظر نمی گرفت.

همین شرایط باعث شد ایرج عرب وقتی مدیریت باشگاه پرسپولیس را برعهده گرفت با قراردادی روبرو گردد که یک ریال آن هم پرداخت نشده و با قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی هم تقریباً دو برابر شده بود، آن هم در شرایطی که قیمت یورو به 16 هزار تومان رسیده بود. هم اکنون باشگاه پرسپولیس مجبور است تقریباً یک میلیون یورو برای تسویه حساب با برانکو و دستیارانش بابت قرارداد فصل پیش آنها پرداخت کند که به ریال رقم قابل توجهی خواهد بود.

مسئله دیگر اینکه باشگاه پرسپولیس هنوز تقریباً نیمی از قرارداد های بازیکنانش را هم پرداخت نکرده و در قرارداد های آنها نیز آفر های زیادی از سوی مدیریت قبلی اضافه شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 225

به "چرا قرارداد برانکو 2 برابر شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا قرارداد برانکو 2 برابر شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید