موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم

به گزارش سفر به روسیه، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کشته شدن ابوبکر البغدادی را خاتمه تروریسم و داعش نمیدانیم، این تفکر هنوز زنده است و ممکن است بقایای آن ها توسط خود آمریکایی ها مجددا سازماندهی شده و در منطقه دست به عملیات تخریبی بزنند.

موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم

به گزارش گروه سیاسی سفر به روسیه، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش اظهارداشت: داعش را جوانان مقاومت و ملت ها و دولت های سوریه و عراق و با پشتیبانی های لجستیکی جمهوری اسلامی ایران و مردم متدین منطقه با مقاومت خود از بین بردند.

وی گفت: داعشسیم، تفکر تروریستی و فرقه گرایی و افراطی گری هنوز هست و همیشه هم جزو ابزار های کشور هایی مانند آمریکا بوده که از آن استفاده کردند.

موسوی با بیان اینکه ما کشته شدن ابوبکر البغدادی را سرانجام تروریسم و داعش نمی دانیم، توضیح داد: هشدار می دهیم این تفکر هنوز زنده است و ممکن است بقایای آن ها توسط خود آمریکایی ها مجددا سازماندهی شده و در منطقه دست به عملیات تخریبی بزنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه بیان نمود: ما این اقدام آمریکا را که همراه با سر و صدا هم است خیلی عجیب و غریب نمی دانیم، این ها هر زمانی که موعد انتخابات می گردد، یکی از این برگه های این گونه ای را برای مصارف داخلی خود رو می نمایند و به نظر ما خیلی اقدام بزرگی نبوده است.

وی در سرانجام اعلام کرد: به خاطر اینکه داعش توسط ما و کشور های منطقه شکست داده شده بود، ولی باید منتظر باشیم ببینیم دشمنان منطقه برای آینده منطقه باز چه نقشه هایی را در سر دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 510

به "موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید