موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کشته شدن ابوبکر البغدادی را خاتمه تروریسم و داعش نمیدانیم، این تفکر هنوز زنده است و ممکن است بقایای آن ها توسط خود آمریکایی ها مجددا سازماندهی شده و در منطقه دست به عملیات تخریبی بزنند.

موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش اظهارداشت: داعش را جوانان مقاومت و ملت ها و دولت های سوریه و عراق و با پشتیبانی های لجستیکی جمهوری اسلامی ایران و مردم متدین منطقه با مقاومت خود از بین بردند.

وی گفت: داعشسیم، تفکر تروریستی و فرقه گرایی و افراطی گری هنوز هست و همیشه هم جزو ابزار های کشور هایی مانند آمریکا بوده که از آن استفاده کردند.

موسوی با بیان اینکه ما کشته شدن ابوبکر البغدادی را سرانجام تروریسم و داعش نمی دانیم، توضیح داد: هشدار می دهیم این تفکر هنوز زنده است و ممکن است بقایای آن ها توسط خود آمریکایی ها مجددا سازماندهی شده و در منطقه دست به عملیات تخریبی بزنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه بیان نمود: ما این اقدام آمریکا را که همراه با سر و صدا هم است خیلی عجیب و غریب نمی دانیم، این ها هر زمانی که موعد انتخابات می گردد، یکی از این برگه های این گونه ای را برای مصارف داخلی خود رو می نمایند و به نظر ما خیلی اقدام بزرگی نبوده است.

وی در سرانجام اعلام کرد: به خاطر اینکه داعش توسط ما و کشور های منطقه شکست داده شده بود، ولی باید منتظر باشیم ببینیم دشمنان منطقه برای آینده منطقه باز چه نقشه هایی را در سر دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 25 آذر 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 510

به "موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: کشته شدن ابوبکر البغدادی را انتها تروریسم و داعش نمی دانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید