لانگ وار ژورنال: طالبان تا خروج آمریکا از افغانستان می جنگد

به گزارش سفر به روسیه، یک نشریه آمریکایی به نقل از طالبان نوشت این گروه خواهان تقسیم قدرت و یا چند کرسی وزارت در دولت نیست و تا زمان خروج نیروهای آمریکایی به جنگ ادامه می دهد.

لانگ وار ژورنال: طالبان تا خروج آمریکا از افغانستان می جنگد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات انواع ویزای تحصیلی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران، وبسایت رسمی طالبان در مطلبی نوشت که مذاکرات کنونی با استکبار آمریکا که معمولاً از آن به عنوان گفت وگوهای صلح یاد می گردد به جهت تسهیل خروج نیروهای خارجی از افغانستان صورت می گیرد.

به گزارش لانگ وار ژورنال، طالبان در این بیانیه دولت افغانستان را ناتوان، ضعیف و ابزار دست اشغالگران خواند.

طالبان در صدای جهاد نوشت: پس از نزدیک به دو دهه درگیری مسلحانه و مقاومت امارت اسلامی (طالبان) مقابل اشغال خارجی، اشغالگران به این نتیجه رسیده اند که پیروزی در این جنگ ممکن نیست و بخاطر همین است که استکبار آمریکا با امارت اسلامی (طالبان) برای خروج نیروهایش مذاکره می نماید.

طالبان تا به امروز از مذاکره مستقیم با دولت افغانستان خودداری نموده و در یک دهه اخیر نیز بارها تاکید نموده که با دولت دست نشانده افغانستان تقسیم قدرت نمی نماید زیرا آن را ناتوان و غیراسلامی می داند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 20 اسفند 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 724

به "لانگ وار ژورنال: طالبان تا خروج آمریکا از افغانستان می جنگد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لانگ وار ژورنال: طالبان تا خروج آمریکا از افغانستان می جنگد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید