قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان خبرساز شد

به گزارش سفر به روسیه، صبح امروز (یکشنبه) سرتیپ عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی پادشاه عربستان که به دست یکی از دوستانش تیر خورده بود، بعد از انتقال به بیمارستان از پای درآمد.

قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان خبرساز شد

به نوشته روزنامه فرامنطقه ای الشرق الاوسط عربستان، عبدالعزیز الفغم در پی اینکه به دست یکی از دوستانش بر سر اختلاف شخصی تیر خورد به بیمارستان تخصصی ملک فیصل در جده منتقل شد و در آنجا در حالی که جمعی از نزدیکانش نیز حضور داشتند جان خود را از دست داد.

کاربران شبکه های اجتماعی تصاویر او را در شبکه های اجتماعی در حین خدمت به عنوان محافظ پادشاه سعودی بوده، منتشر کردند.

سرتیپ الفغم محافظ شخصی ملک عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه فقید سعودی نیز بود و همیشه در همه جا عبدالعزیز را همراهی می کرد، او 30 سال محافظ شخصی پادشاه فقید بود که بعد از مرگ او محافظ شخصی ملک سلمان شد.

الفغم فارغ التحصیل دانشکده نظامی ملک خالد بود و بعد از اینکه از سوی گارد ملی سعودی در تیپ ویژه گماشته شد برای خدمت به گارد سلطنتی منتقل شد.

گفته می گردد او در منزل دوستش بوده که به دست دوست مشترک آن دو (دوست سوم) به قتل رسید.

یکی از حساب های کاربری معروف به نام بن عوید در توییتر خبر مرگ عبدالعزیز الفغم را که بسیار به همراهی اش با ملک سلمان معروف بوده، تایید کرد.

بن عوید سه توییت منتشر کرد مبنی بر اینکه سرتیپ الفغم شب گذشته در منزل یکی از دوستانش به ضرب گلوله دوست دیگری در پی اختلاف بین آن دو کشته شد، سپس قاتل با نیروهای امنیتی در خارج منزل درگیر شد که نیروهای امنیتی او را از پای درآوردند.

کاربران نسبت به روایت مرگ سرتیپ الفغم ابراز تردید نموده و بعضی درباره علت حضور نیروهای امنیتی در خارج از منزل در حین حادثه و نیز به قتل رسیدن فرد جانی برای بستن پرونده سوالاتی را مطرح نموده اند.

الفغم به نزدیکی بسیارش با ملک سلمان شهره بود.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 418

به "قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان خبرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان خبرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید