فدراسیون فوتبال: کی روش می تواند ادعاهای خود را پیگیری کند، ارسال ایمیل و پیام غیرحرفه ای است

به گزارش سفر به روسیه، روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره اظهارات سرمربی سابق تیم ملی توضیحاتی ارائه کرد.

فدراسیون فوتبال: کی روش می تواند ادعاهای خود را پیگیری کند، ارسال ایمیل و پیام غیرحرفه ای است

به گزارش سفر به روسیه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی تداوم رفتار غیرحرفه ای کارلوس کی روش در بیان اظهارات متعدد و به دور از واقعیت، توضیحات ذیل ارائه می شود.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در هشت سال گذشته حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال کشورمان در ابعاد و سطوح مختلف انجام داده که این مهم مورد تأیید آحاد مردم و جامعه فوتبال است.

براین اساس، حقوق و پاداش سرمربی سابق و کادر فنی اش در طول هشت سال همکاری پرداخت شده و در صورت لزوم مستندات مربوطه قابل ارائه به مراجع ذی ربط در فدراسیون بین المللی فوتبال و پیشگاه افکار عمومی است.

در این میان، تنها و تنها مبلغ قرارداد مربوط به جام ملت های آسیا باقی مانده که عدم پرداخت آن ناشی از محدودیت های مالی و تحریم های بانکی بوده است.

با این وجود، فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از انتها جام ملت های آسیا روند مربوط به پرداخت تنها بدهی باقیمانده را آغاز کرد که خوشبختانه با همراهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در مالزی پرداخت آن در روزهای آینده انجام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تصریح می کند کارلوس کی روش که باب شکایت علیه این فدراسیون را گشود، می تواند ادعاهای خود را همچنان از این طریق پیگیری کند و روشن است که ارسال ایمیل به پست الکترونیکی شخصی افراد در برخی رسانه ها و ارسال پیام به شماره همراه مدیران فدراسیون، رویکردی غیرحرفه ای و قابل پیگیری است و ایمیل روابط بین الملل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تنها و تنها محل مربوط به تبادل نظرات طرفین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 180

به "فدراسیون فوتبال: کی روش می تواند ادعاهای خود را پیگیری کند، ارسال ایمیل و پیام غیرحرفه ای است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: کی روش می تواند ادعاهای خود را پیگیری کند، ارسال ایمیل و پیام غیرحرفه ای است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید