صادقیان: دیدار تیم ما با پرسپولیس یکی از منظم ترین و بی حاشیه ترین بازی های لیگ بود، از تاج تشکر ویژه داریم

غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتور از دیدار اخیر این تیم مقابل پرسپولیس به عنوان یکی از منظم ترین و بی حاشیه ترین بازی های لیگ یاد کرد.

صادقیان: دیدار تیم ما با پرسپولیس یکی از منظم ترین و بی حاشیه ترین بازی های لیگ بود، از تاج تشکر ویژه داریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه مالی تراکتور، غلامرضا صادقیان که طی سه روز گذشته جهت پیگیری و ارائه مدارک مثبت بازی هفته دوم این تیم برابر پرسپولیس در تهران به سر می برد، گفت: پس از رایزنی ها و مکاتبات صورت گرفته با مهدی تاج، رئیس محترم فدراسیون فوتبال و دکتر حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی و دکتر صالحی، رئیس کمیته استیناف و ارائه مدارک موجود مبنی بر نظم و انضباط روی سکوهای استادیوم یادگار امام (ره) تبریز سازمان های مذکور برگزاری بازی های آینده تیم تراکتور با حضور طرفداران را قبول کردند.

صادقیان گفت: حسن نیت مسئولان فدراسیون در مواجهه با اقدامات باشگاه تراکتور در بازی خانگی گذشته جای قدردانی دارد.

وی از طرفداران خواست تا با متانت و هوشمندی همیشگی، تیم محبوب خود را در بازی های آینده حمایت نموده و از سوءاستفاده بعضی افراد معدود در استادیوم که سعی در مخدوش کردن چهره فرهنگی طرفداران تراکتور دارند، جلوگیری نمایند.

صادقیان ادامه داد: بازی تراکتور - پرسپولیس، یکی از منظم ترین و بی حاشیه ترین بازی های حساس لیگ برتر بود که متأسفانه جلوه های مثبت آن نادیده گرفته شد و موارد قلیلی از ناهنجاری ها را به تصویر کشیده شده بود که با ارائه مستندات این تفکر تغییر یافت .

وی با قدردانی ویژه از تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، همکاری و همراهی طرفداران در گسترش ارتباطات باشگاه با مسئولان فوتبال کشور را ضروری گفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 2 آبان 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 388

به "صادقیان: دیدار تیم ما با پرسپولیس یکی از منظم ترین و بی حاشیه ترین بازی های لیگ بود، از تاج تشکر ویژه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقیان: دیدار تیم ما با پرسپولیس یکی از منظم ترین و بی حاشیه ترین بازی های لیگ بود، از تاج تشکر ویژه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید