دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت

به گزارش سفر به روسیه، رییس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 22 نفر که اقدام به احتکار اقلام پزشکی و سلامت محور شامل ماسک و موادضدعفونی و ... نموده بودند، اطلاع داد.

دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی سفر به روسیه، سردار کیوان ظهیری دراین باره گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس در پایتخت مجموع اقدامات کلانتری ها در زمینه مبارزه با احتکار کالا های سلامت محور و اقلام پزشکی تا روز جاری منجر به کشف 20 میلیون و 600 عدد انواع ماسک، یک میلیون و 177 هزار دستکش، 862 هزار لیتر الکل ضد عفونی کننده، 6 هزار و 442 لیتر مواد ضد عفونی کننده و 7500 عداد ژل ضدعفونی کننده شده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران عظیم با اشاره به دستگیری 22 متهم در خصوص احتکار اقلام پزشکی و سلامت محور ادامه داد: برای این افراد پفراینده ای تشکیل شده و آنان برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم به دادسرا منتقل شده اند.

وی تاکید نمود: با توجه به اهمیت موضوع و احتیاج شهفرایندان به دریافت اینگونه اقلام سلامت محور و بهداشتی، گشت های ویژه پلیسی در کلانتری ها توجیح و به آن ها تاکید شده که رصد انبار ها و محل های دپو احتکار شده را در دستور کار خود قرار دهند و با احتکار شده ها و پخش کننده های اقلام غیربهداشتی و تقلبی برخورد گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 794

به "دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید