دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت

به گزارش سفر به روسیه، رییس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 22 نفر که اقدام به احتکار اقلام پزشکی و سلامت محور شامل ماسک و موادضدعفونی و ... نموده بودند، اطلاع داد.

دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار کیوان ظهیری دراین باره گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس در پایتخت مجموع اقدامات کلانتری ها در زمینه مبارزه با احتکار کالا های سلامت محور و اقلام پزشکی تا روز جاری منجر به کشف 20 میلیون و 600 عدد انواع ماسک، یک میلیون و 177 هزار دستکش، 862 هزار لیتر الکل ضد عفونی کننده، 6 هزار و 442 لیتر مواد ضد عفونی کننده و 7500 عداد ژل ضدعفونی کننده شده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران عظیم با اشاره به دستگیری 22 متهم در خصوص احتکار اقلام پزشکی و سلامت محور ادامه داد: برای این افراد پفراینده ای تشکیل شده و آنان برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم به دادسرا منتقل شده اند.

وی تاکید نمود: با توجه به اهمیت موضوع و احتیاج شهفرایندان به دریافت اینگونه اقلام سلامت محور و بهداشتی، گشت های ویژه پلیسی در کلانتری ها توجیح و به آن ها تاکید شده که رصد انبار ها و محل های دپو احتکار شده را در دستور کار خود قرار دهند و با احتکار شده ها و پخش کننده های اقلام غیربهداشتی و تقلبی برخورد گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 794

به "دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 22 کاسب کرونا در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید