داستان حذف پیروانی از پرسپولیس کلید خورد

به گزارش سفر به روسیه، مدیران باشگاه پرسپولیس پروژه حذف پیروانی را کلید زدند.

داستان حذف پیروانی از پرسپولیس کلید خورد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری سفر به روسیه، مهدی رسول پناه و سید مهرداد هاشمی دو روز پیش جلسه ای با سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا برگزار کردند و ضمن تشریح برنامه های خود برای پیشبرد امور باشگاه پرسپولیس از آن ها خواستند تا از مدیریت باشگاه حمایت لازم صورت پذیرد.

این اتفاق پس از جلسه شکل گرفت و سید جلال حسینی در مصاحبه ای که انجام داد و پستی که در فضای مجازی گذاشت از اعضای هیئت مدیره باشگاه حمایت کرد و از هواداران خواست تا از مدیریت پرسپولیس حمایت کنند. دیگر بازیکنان پرسپولیس نیز همانند حسینی عمل کردند و با انتشار پست کاپیتان تیم از مدیران فعلی باشگاه پشتیبانی کردند تا رسول پناه و هاشمی به هدفی که داشتند دست یابند.

در این میان افشین پیروانی که سمت سرپرستی تیم پرسپولیس را بر عهده دارد از برگزاری جلسه مدیران باشگاه و بازیکنان شاخص تیم اطلاعی نداشت و از این قضیه به شدت شاکی است. به هر تقدیر وظیفه مدیر تیم است که رابط جلسه مدیران و بازیکنان با یکدیگر باشد اما با برگزاری جلسه بدون اطلاع پیروانی مشخص شد تا اختلاف عمیقی میان هیئت مدیره و پیروانی وجود دارد.

هاشمی که در کنار رسول پناه همه کاره سرخ پوشان شده اند از مخالفان حضور پیروانی در پرسپولیس بود اما انصاری فرد که دیگر مدیرعامل سرخ ها نیست و استعفا کرده، بدون مصوبه هیئت مدیره پیروانی را به واسطه روابطی که با او داشت، جانشین محسن خلیلی کرد. حالا که انصاری فرد قدرتی در پرسپولیس ندارد، مدیریت باشگاه رفتاری بروز می دهد که پیروانی با پای خودش با سمتی که دارد، وداع کند.

بی توجهی مدیریت باشگاه پرسپولیس به پیروانی بدون تردید در آینده هم ادامه خواهد یافت و البته که در این میان این شخص پیروانی است که می تواند ماندن یا رفتنش را از سمت سرپرستی مشخص کند. پروژه حذف او از سوی هیئت مدیره باشگاه کلید خورده و آن ها با اشکال مختلف به دنبال خداحافظی با شخصی هستند که رابطه خوبی با انصاری فرد داشته و قطعاً دایره ارتباطی آن ها قطع نشده است.

رسول پناه و هاشمی علاقه ای ندارند تا اتفاقات درونی باشگاه به مدیرعامل مستعفی برسد و تلاش خواهند کرد تا مسائل را به گونه ای مدیریت کنند که دلخواهشان است. حضور افرادی مانند پیروانی که هاشمی از او شادمان نیست، می تواند برنامه های مدنظر هیئت مدیره فعلی را با اخلال و کندی همراه کند. گذشت زمان شیوه ادامه همکاری پیروانی با باشگاه پرسپولیس را مشخص خواهد کرد و باید دید او سرپرست یا یکی از مدیران اجرایی سرخ ها باقی می ماند یا اینکه بار دیگر هوادار پرسپولیس می شود.

انتهای پیام/4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 873

به "داستان حذف پیروانی از پرسپولیس کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان حذف پیروانی از پرسپولیس کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید