خبر بد برای یحیی و پرسپولیس؛ خداحافظی با مدافع مطرح تا خاتمه نیم فصل اول

به گزارش سفر به روسیه، پرسپولیس فصل را با سیدجلال و کنعانی زادگان آغاز کرد، اما تعیین بود که وقتی بکاپ مناسبی برای این مدافعان وجود نداشته باشد، این تیم در ادامه به مشکل خواهد خورد. پست مدافع میانی همواره جزو حساس ترین پست هاست چرا که مصدومیت و محرومیت بیشتر از بقیه بازیکنان سراغ نفرات این پست می آید. از این جهت تیم های عظیم برای موفقیت، غیر از بازیکنان اصلی درجه یک در این پست باید از مدافعان میانی ذخیره خوبی هم برخوردار باشند که فعلاً پرسپولیس از این مهم محروم است و جدا از اینکه بازیکن ذخیره مناسبی ندارد، مدافعان اصلی اش را هم از دست داده است.

خبر بد برای یحیی و پرسپولیس؛ خداحافظی با مدافع مطرح تا خاتمه نیم فصل اول

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

محمد حسین کنعانی زادگان در بازی با فولاد غیر از ماجرا هایی که با داور مسابقه داشت، با یک شروع عجیب دچار کشیدگی همسترینگ شد و حالا گفته شده حداقل یک ماه دور از میدان خواهد بود.

حالا یک هفته از مصدومیت کنعانی می گذرد و او حداقل سه هفته دیگر مصدوم خواهد بود، اما با در نظر دریافت بازی های فشرده پیش روی تیمش کنعانی حداقل 5 بازی بعدی تیمش در نیم فصل اول را از دست داده و اگر مسابقات نیم فصل دوم بلافاصله و بدون تعطیلی شروع گردد شاید یکی دو بازی از نیم فصل دوم در اسفند ماه را از دست بدهد.

پرسپولیسی ها مصدومیت کنعانی و از دست دادن مدافع ملی پوش شان را تقصیر محمدحسین زاهدی فر داور بازی با فولاد می دانند و می گویند با عذرخواهی این داور به خاطر اشتباهی که انجام داد و علیه این تیم پنالتی گرفت، مصدومیت کنعانی که می تواند ضربه مهلکی به پرسپولیس بزند درست نمی گردد.

واقعیت اینکه بعد از آن پنالتی اشتباه و به هم ریختن ذهن و روان بازیکنان پرسپولیس و از همه مهم تر کنعانی که در کانون این اتفاق قرار داشت، این بازیکن کلاً به هم ریخته بود و بعد از خاتمه غائله اعتراضاتش و کارت زردی که گرفت در پی جبران این اتفاق برآمد. از این جهت شروع بدی در کنار خط طولی داشت و دو بازیکن حریف را جا گذاشت که با برخورد به بازیکن دوم همسترینگش کش آمد.

کنعانی بعد از این اتفاق از همسترینگ آسیب دیده اش ام آر آی گرفت و معین شد این آسیب دیدگی از گرید 2 است. کنعانی طی سه روز گذشته تمرین نکرده و مشغول درمان بوده، اما به نظر می رسد حداقل تا خاتمه بهمن ماه درگیر این مصدومیت خواهد بود. از آنجایی که بازی آخر پرسپولیس در نیم فصل اول روز اول اسفندماه در سیرجان برگزار خواهد شد، بعید است یحیی این مدافع میانی اش را حتی برای آن بازی هم در اختیار داشته باشد و کنعانی باید برای نیم فصل دوم برنامه ریزی کند.

در عین حال کادر فنی هم باید به فکر جانشین دائمی برای او در این چند مسابقه باشد چرا که در این پست حساس نداشتن یک بازیکن برای 5 مسابقه ضربه بزرگی به تیم خواهد بود.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1389

به "خبر بد برای یحیی و پرسپولیس؛ خداحافظی با مدافع مطرح تا خاتمه نیم فصل اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای یحیی و پرسپولیس؛ خداحافظی با مدافع مطرح تا خاتمه نیم فصل اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید