خبرنگاران 160 راس دام قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد

به گزارش سفر به روسیه، کرمانشاه- خبرنگاران- فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه گفت: 160 راس انواع دام قاچاق به ارزش هفت میلیارد ریال باتلاش مرزداران شهرستان های قصرشیرین و ثلاث باباجانی کشف شد.

خبرنگاران 160 راس دام قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد

سردار یحیی الهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اظهارداشت: در ماموریت نخست ماموران هنگ مرزی قصرشیرین با اشراف اطلاعاتی خود پیروز به شناسایی 2 دستگاه کامیون حامل دام قاچاق شده و و پس از مدتی تعقیب نامحسوس آنها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در جریان بازرسی از این کامیون های توقیفی 113 راس گوسفند قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به سه میلیارد و 500 میلیون ریال می رسید کشف شد.

سردار الهی شرح داد: به همین دلیل ماموران هنگ مرزی قصرشیرین پیروز به دستگیری 2 قاچاقچی شده و پس از تشکیل پرونده آنها را به مراجع قضایی معرفی کردند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در ادامه به کشف 47 راس دام قاچاق دیگر توسط مرزبانان شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: این احشام شامل گاو، گوساله، گوسفند و بز می شود.

وی شرح داد: این تعداد احشام که طق نظر کارشناسان ارزش آنها به سه میلیارد و 500 ریال می رسد، در نقطه صفر مرزی و پیش از خروج غیر قانونی از مرز توقیف و کشف شدند.

سردار مرزبانی یادآوری کرد: به همین دلیل نیز سه قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده برای صدور احکام لازم تحویل دستگاه قضایی شدند.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1278

به "خبرنگاران 160 راس دام قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 160 راس دام قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید