خبرنگاران اعلام آمادگی ارتش برای واگذاری اماکن خود به برگزاری کنکور سراسری

به گزارش سفر به روسیه، تهران - خبرنگاران - رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش از آمادگی ارتش برای واگذاری فضاهای پادگانی و مکان های عمومی برای برگزاری کنکور سراسری خبر داد.

خبرنگاران اعلام آمادگی ارتش برای واگذاری اماکن خود به برگزاری کنکور سراسری

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگاران از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار سکمک در تماس تلفنی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بنا بر تدبیر فرمانده کل ارتش، همانطور که روز گذشته هم در جلسه قرارگاه بهداشت و درمان نیروهای مسلح اظهار داشتیم، آمادگی داریم برای تسهیل در برگزاری کنکور سراسری، فضاهای پادگانی خود را در سراسر جغرافیای کشور در اختیار وزارت علوم قرار دهیم تا از فشردگی جمعیت جلوگیری شود.

فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ارتش شرح داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در شرایط به وجود آمده و در راستای رعایت هرچه مطلوب تر پروتکل های بهداشتی آمادگی واگذاری مکان های عمومی شامل ورزشگاه ها، مساجد و سالن های بزرگ برای برگزاری کنکور سراسری را دارد.

وی اضافه نمود: علاوه بر مکان های عمومی، فضای مراکز آموزشی آجا به ویژه 6 دانشگاه ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با درنظر دریافت دستورالعمل های بهداشتی، آمادگی لازم برای برگزاری کنکور سراسری را دارد.

امیر دریادار سکمک اظهار داشت: قرارگاه پدافند زیستی ارتش از ابتدای شروع بیماری کرونا در زمینه های مختلف بهداشتی درمانی و تولید مواد ضدعفونی و ماسک در خدمت به ملت شریف ایران اسلامی بوده و تا سرانجام عادی شدن شرایط آماده کمک رسانی به ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.

سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم در این گفت وگوی تلفنی ضمن قدردانی از ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در صورت اعلام نیاز وزارت علوم، از ظرفیت های ارتش در سراسر کشور استفاده خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1101

به "خبرنگاران اعلام آمادگی ارتش برای واگذاری اماکن خود به برگزاری کنکور سراسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعلام آمادگی ارتش برای واگذاری اماکن خود به برگزاری کنکور سراسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید