حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی البرز متناسب سازی شد

به گزارش سفر به روسیه، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از متناسب سازی حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی استان در سالجاری خبر داد.

حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی البرز متناسب سازی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ، ابوالحسن قورچیاندر خصوص این اقدام مهم در استان گفت : اداره کل تامین اجتماعیاستان البرز به عنوان مجموعه حمایتی که نیمی از جمعیت سه میلیون نفری استان را تحتپوشش خدمات درمانی ، بیمه ای و مستمری دارد، طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان را ازمردادماه امسال کلید زد و 145 هزار بازنشسته ، مستمری بگیر و از کارافتاده توانستند،زندگی خود را با حقوق جدید منطبق نمایند.

وی اضافه نمود : پس از ابلاغطرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، احکام بازنشستگان ، مستمری بگیران و از کارافتادهها بلافاصله در مردادماه امسال صادر شد.

قورچیان اضافه نمود: ادارهکل تامین اجتماعی استان البرز تا به امروز توانسته تمام مطالبات 145 هزار بازنشسته ، مستمریبگیر و از کار افتاده تحت پوشش خود را پرداختکند.

سرپرست اداره کلتامین اجتماعی استان البرز بیان نمود: همسان سازی حقوق جامعه هدف تامین اجتماعی بنابه تناسب شرایط شغلی و سابقه کاری افراد اجرا شده که افزایش ها از 20 درصد تا 80 درصداعمال شده است.

وی اضافه نمود : در کنارافزایش حقوق ، خدمات درمانی رایگان به جامعه هدف تامین اجتماعی در مراکز درمانی و بیمارستانیسازمان تامین اجتماعی ارائه می شود.

قورچیان خاطرنشان کرد : تحقق طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در واقعبر همین مبنا یعنی تکریم این قشر در دوران نزدیک به پیری یا کهولت سن است که دولت تدبیر و امید تمام همت خود را برایعملی کردن آن به کار بست .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1238

به "حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی البرز متناسب سازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی البرز متناسب سازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید