حتی رئیس فدراسیون فوتبال هم نمی تواند مرا برکنار کند

به گزارش سفر به روسیه، در ایام نوروز نامه ای با امضای ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال منتشر شد مبنی بر خاتمه کار کاظم سلیمانی دبیر بازنشسته سازمان لیگ فوتسال. در این نامه به صراحت عنوان شده که سلیمانی به خاطر بازنشستگی نمی تواند از سال 98 در سمت خود به فعالیت بپردازد.

حتی رئیس فدراسیون فوتبال هم نمی تواند مرا برکنار کند

با این حال سلیمانی هنوز به عنوان دبیر سازمان لیگ، در ساختمان کمیته فوتسال حاضر است و برنامه هایش را پیش می برد.

سلیمانی در تبادل نظر با سفر به روسیه، در این خصوص گفت: هنوز نامه ای برای رفتن دریافت نکرده ام. فعلاً به کارمان ادامه می دهیم تا رئیس و دبیر جدید سازمان لیگ انتخاب شوند و کار را به آنها تحویل بدهیم. بنده با آقای کفاشیان آمده ام و با او هم می روم. اول باید یک نفر جایگزین گردد.

وی اضافه کرد: انتخابات هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال سوم اردیبهشت برگزار می گردد. بعد از آن رئیس و دبیر سازمان لیگ هم انتخاب می شوند. بنده با امضای آقای کفاشیان آمده ام و با او هم از سازمان لیگ می روم.

دبیر سازمان لیگ فوتسال درباره نامه ای که با امضای ابراهیم شکوری برای منع به کار وی صادر شده است، تاکید نمود: همانطور که گفتم نامه ای به من نداده اند. متأسفانه برخی ها شیطنت می نمایند. اینها کار کسانی است که کمبود مدیریت و ضعف دارند!

سلیمانی ادامه داد: سازمان لیگ خودش هیأت رئیسه دارد و ما ابلاغمان را از هیأت رئیسه می گیریم. دبیر سازمان لیگ از سوی رئیس این سازمان انتخاب می گردد و از جای دیگری منصوب نمی گردد. بنابراین تصمیمات را مجمع سازمان لیگ می گیرد. حتی رئیس فدراسیون فوتبال هم نمی تواند چنین نامه ای بزند. ما زیر نظر سازمان لیگ فوتسال هستیم درست مثل سازمان لیگ فوتسال که تشکیلات مستقل خودش را دارد.

وی درباره اینکه آیا از دبیر و رئیس فدراسیون فوتبال به خاطر این نامه دلخور است؟ گفت: خیر، اصلاً دلخور نیستم. خیلی هم از آنها تشکر می کنم. ما یک روز آمده ایم و باید یک روز هم برویم ولی باید روال اداری طی گردد. اگر کسی از قانون اطلاع نداشته باشد بنده از آن آگاه هستم.

دبیر سازمان لیگ فوتسال در خاتمه درباره اینکه آیا علی کفاشیان هم در سازمان لیگ فوتسال حضور دارد؟ توضیح داد: آقای کفاشیان فعلاً در مسافرت است و به همراه آقای تاج به مالزی رفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 167

به "حتی رئیس فدراسیون فوتبال هم نمی تواند مرا برکنار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حتی رئیس فدراسیون فوتبال هم نمی تواند مرا برکنار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید