توییت های تحریک آمیز ترامپ: به خیابان بریزید و قرنطینه را بشکنید

به گزارش سفر به روسیه، ترامپ خواهان بازگشایی هر چه زودتر کسب و کارهاست. از زمان اعمال قوانین قرنطینه در ایالت های آمریکا 22 میلیون کارگر آمریکایی بیکار شده اند.

توییت های تحریک آمیز ترامپ: به خیابان بریزید و قرنطینه را بشکنید

ترامپ دیروز با نوشتن 3 توییت تحریک آمیز از هوادارانش در 3 ایالت میشیگان، مینه سوتا و ویرجینیا خواست تا قانون قرنطینه را بشکنند.

به گزارش سفر به روسیه در پس تشدید اختلافات دولت فدرال به رهبری ترامپ با فرمانداران دموکرات بعضی ایالت های آمریکا درباره تمدید قرنطینه سراسری، ترامپ هواداران خود را تحریک به آشوب و سرپیچی از قوانین قرنطینه نموده است.

فرمانداران 3 ایالت فوق از حزب دموکرات هستند و مخالف بازگشایی زودهنگام کسب و کارها هستند. طی روزهای گذشته در این ایالت ها هواداران ترامپ که بعضی از آنها مسلح بودند تظاهرات برگزار کردند و خواهان بازگشایی دوباره کسب و کارها شدند.

ترامپ خواهان بازگشایی هر چه زودتر کسب و کارهاست. از زمان اعمال قوانین قرنطینه در ایالت های آمریکا 22 میلیون کارگر آمریکایی بیکار شده اند.

ترامپ همچنین در توییتی دیگر با بازنشر مصاحبه خانگی اخیر نانسی پلوسی رییس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا به کنایه نوشته: او از خانه 7.5 میلیون دلاری خود درسانفرانسیسکو و یخچال 24 هزار دلاری اش در حال نشان دادن بستنی و شکلات است در حالی که 22 میلیون آمریکایی به خاطر بحران کرونا (و قرنطینه) بیکار هستند. شرم آور است.

او دیروز نیز در توییت توهین آمیز نانسی پلوسی را دیوانه خطاب کرد و از او خواست به واشنگتن برگردد و برای مردم صدمه دیده از بحران کرونا فکری بکند و قانونی تصویب کند.

تظاهرات حامیان ترامپ علیه قرنطینه در ایالت میشیگان/ رویترز

ترامپ و پلوسی از بهمن ماه پارسال و از ماجرای پاره کردن نطق سالانه کنگره ترامپ از سوی پلوسی در واکنش به دست ندادن ترامپ با او، قهر هستند و با هم صحبت و جلسه ای نداشته اند.

بَست نشستن حامیان ترامپ علیه قرنطینه در شهر ریچموند ایالت ویرجینیا/EPA

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 910

به "توییت های تحریک آمیز ترامپ: به خیابان بریزید و قرنطینه را بشکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییت های تحریک آمیز ترامپ: به خیابان بریزید و قرنطینه را بشکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید