تعطیلی اردوی مسافران تگزاس و بازگشت به خانه، کشتی گیران اعزامی به دانکلوف در خانه کشتی ماندند

به گزارش سفر به روسیه، باتوجه به لغو سفر تیم ملی کشتی آزاد به آمریکا در پی عدم صدور ویزای 6 عضو تیم، اردوی این تیم نیز تعطیل شد.

تعطیلی اردوی مسافران تگزاس و بازگشت به خانه، کشتی گیران اعزامی به دانکلوف در خانه کشتی ماندند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فدراسیون کشتی بامداد امروز (14 بهمن) گفت که در پی عدم صدور ویزای 6 عضو تیم سفر به آمریکا برای مصاف محبت آمیز با تیم ملی این کشور در 23 بهمن ماه منتفی شده است.

در حالی که پیش از این صراحتا نام علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی به عنوان یکی از افرادی که ویزایش صادر نشده، رسما عنوان شده بود، سخنگوی فدراسیون کشتی کامران قاسم پور، مجید داستان دو کشتی گیر اوزان 61 و 92 کیلوگرم تیم ملی، به همراه احسان امینی مربی تیم ملی، محمد مصلایی پور داور درجه S1 کشورمان و حجت کریمی سرپرست تیم ملی را 5 عضو دیگری گفت که ویزای شان از سوی آمریکایی ها صادر نشده است.

در پی لغو سفر آمریکا، اردوی این تیم نیز به سرانجام رسید و کشتی گیران راهی خانه شدند. نفراتی که قرار است در هفته آینده برای دریافت ویزای بلغارستان و حضور در جام دانکلوف، راهی سفارت شوند به همراه کشتی گیرانی که نام شان در فهرست تورنمنت یاشاردوغوست، در اردو ماندند و بعد از انجام اقدامات اداری جهت اعزام به خانه خواهند رفت.

تیم منتخب کشتی آزاد ایران در ماه جاری و اسفند ماه حضور در دو تورنمنت دانکلوف بلغارستان و یاشاردوغوی ترکیه را در برنامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1960

به "تعطیلی اردوی مسافران تگزاس و بازگشت به خانه، کشتی گیران اعزامی به دانکلوف در خانه کشتی ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی اردوی مسافران تگزاس و بازگشت به خانه، کشتی گیران اعزامی به دانکلوف در خانه کشتی ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید