بازگشت آل شپورت به تیم ملی فوتبال ایران، طرح یوز با رفتن آدیداس بر می شود

به گزارش سفر به روسیه، برند پوشاک تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا تعیین شد.

بازگشت آل شپورت به تیم ملی فوتبال ایران، طرح یوز با رفتن آدیداس بر می شود

به گزارش سفر به روسیه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اقدامات نهایی در خصوص انتخاب برند پیراهن تیم ملی فوتبال ایران انجام شده و انتظار می رود با طی مراحل اداری به زودی قرارداد همکاری مشترک بین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و شرکت آل شپورت به امضا برسد.

راهنمایی ممبینی،سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر گفت: پس از انتها رقابت های جام جهانی اقدامات اولیه در مسیر انتخاب و توافق با برند پیراهن تیم ملی فوتبال انجام شد و پس از اعلام فراخوانی در این باره مذاکرات گسترده با کلیه شرکت های داخلی و خارجی مایل به همکاری در این زمینه شروع شد. با توجه به آنکه فدراسیون فوتبال به دنبال انعقاد قراردادی در راستای حفظ شان و صندلی تیم ملی فوتبال همچنین منافع اقتصادی مورد نظر بوده پیشنهادات همکاری تجاری در این زمینه مورد قبول قرار نگرفت و مقرر شد جهت انتخاب برند تیم ملی فوتبال طبق عرف و روال معمول، قرارداد اسپانسری با بهترین پیشنهاد و کیفیت به امضا برسد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اضافه نمود: در همین راستا مذاکرات با گزینه های نهایی به مراحل انتهای رسید و در نهایت تفاهم لازم با شرکت آل شپورت حاصل شد که انتظار می رود با طی مراحل اداری قرارداد دوجانبه نیز به امضا برسد.

سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال همچنین گفت: بر اساس تفاهم انجام شده، شرکت مورد نظر کلیه لباس های تمامی 18 رده تیم های ملی فوتبال را با کیفیت مطلوب به شکل کاملا رایگان تهیه می نماید و علاوه بر این سود و فواید مالی نیز برای فدراسیون فوتبال در نظر گرفته گردیده است. یکی دیگر از شاخصه های مورد نظر در این توافق توجه به حمایت از کالای فراوری داخل کشور بوده که در بر همین اساس شرکت آل شپورت امکان فراوری بخش گسترده ای از محصولات در داخل کشور را خواهد داشت که بر این اساس حمایت لازم از فراوری داخل نیز مورد توجه فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

ممبینی در انتها اظهار کرد: این قرارداد به مدت یک سال اعتبار خواهد داشت و البته در صورت رضایت طرفین قابل تمدید است. بخش اول سفارش فدراسیون فوتبال طبق برنامه تحویل گردیده و ملی پوشان دور جدید تمرینات خود را با لباس های آل شپورت شروع می نمایند. همچنین لباس های تیم ملی با طراحی متفاوت و منحصر به فرد همچنین با استفاده از طرح یوز ایرانی برای حضور در مسابقات جام ملت های آسیا آماده خواهد شد. علاوه بر این، در فراوری این لباس ها از آخرین تکنولوژی روز جهان با توجه به کلیه شاخص های کیفیت استفاده می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 21

به "بازگشت آل شپورت به تیم ملی فوتبال ایران، طرح یوز با رفتن آدیداس بر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت آل شپورت به تیم ملی فوتبال ایران، طرح یوز با رفتن آدیداس بر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید