انتخاب کی روش به عنوان سرمربی کلمبیا با نصف مبلغ قرارداد پکرمن، همه چیز تا آدینه قطعی می گردد

به گزارش سفر به روسیه، نایب رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا می گوید تا روز آدینه سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور معرفی خواهد شد.

انتخاب کی روش به عنوان سرمربی کلمبیا با نصف مبلغ قرارداد پکرمن، همه چیز تا آدینه قطعی می گردد

به گزارش سفر به روسیه، سایت روزنامه کلمبیایی ال تی یمپو گزارش داد تا روز آدینه هفته جاری فدراسیون فوتبال کلمبیا، سرمربی جدید تیم ملی این کشور را معین خواهد نمود. کارلوس کی روش سرمربی بعدی تری کالر خواهد بود چرا که آلوارو گونسالس آلساته، نایب رئیس فدراسیون فوتبال کملبیا به نوعی این موضوع را تأیید نموده است.

آلوارو گونسالس آلساته در گفت وگو با برنامه ال آلارگو از شبکه رادیویی رادیو کاراکل کلمبیا گفت: چندین مصاحبه با گزینه سرمربیگری تیم ملی کلمبیا انجام داده ایم، تماس هایی هم بین طرفین برقرار شده و به شخصه او تأثیر زیادی روی من گذاشته است، هرچند من از این موضوع دفاع می کنم که در کشورمان مربیانی داریم که توانایی و دانش لازم برای راهنمایی تیم های بزرگ را دارند.

وی اضافه نمود: با توجه به این موضوع و پس از منتفی شدن حضور گزینه هایی همچون رینالدو روئدا و خوان کارلوس اوسوریو، ما به کی روش فکر می کنیم و در حال مذاکره با او هستیم. فکر می کنم تا پیش از این آدینه سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا معین گردد.

گونسالس آلساته از موافقت هفت عضو کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا با انتصاب گزینه مدنظر به عنوان سرمربی جدید تری کالر اطلاع داد، هرچند تأکید کرد تنها کسی که صلاحیت اعلام سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا را دارد، رامون خسورون گونسالس، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا همچنین اطلاع داد حدود یک و نیم ماه پیش، آنها در شهر لیسبون با کی روش و پیش از سرانجام سال 2018 با این مربی پرتغالی دو ملاقات در شهر مادرید داشته اند.

گونسالس آلساته با اشاره به اینکه آرتورو رِیس، سرمربی تیم فوتبال زیر 20 سال کلمبیا احتمالاً یکی از دستیاران کارلوس کی روش خواهد شد، گفت: با سرمربی مدنظرمان صحبت نموده ایم و او اعتراضی نسبت به حضور مربیان کلمبیایی در کادرفنی اش نداشته، به همین خاطر یک یا دو مربی کلمبیایی از جمله آرتورو ریس می تواند در کادرفنی سرمربی جدید باشد.

طبق گزارش ال تی یمپو در نشست کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا معین شد که رئیس این فدراسیون به همراه دو عضو کمیته اجرایی در چند روز آینده به امارات سفر می نمایند، جایی که کارلوس کی روش با تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت های آسیا شرکت دارد. قرارداد این مربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال ایران در اول ماه فوریه به سرانجام خواهد رسید.

گونسالس آلساته همچنین اطلاع داد بر اساس توافق انجام شده دستمزد سرمربی جدید پایین تر از خوسه پکرمن، سرمربی پیشین تیم ملی کلمبیا خواهد بود و چیزی نزدیک به 2 میلیون دلار در سال به وی پرداخت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 125

به "انتخاب کی روش به عنوان سرمربی کلمبیا با نصف مبلغ قرارداد پکرمن، همه چیز تا آدینه قطعی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب کی روش به عنوان سرمربی کلمبیا با نصف مبلغ قرارداد پکرمن، همه چیز تا آدینه قطعی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید