معماری
سرخط خبرها
خانه / تور سن پترزبورگ / تور مسکو وزارت کشور: شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

تور مسکو وزارت کشور: شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو وزارت کشور: شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید هتل های روسیه

سخنگوی وزارت کشور گفت: نباید برخی جریان‌ها شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار دهند.

سلمان سامانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ادعاهای تخلف‌های انجام شده که از سوی ستاد یکی از نامزدهای انتخابات مطرح شده اظهار کرد: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که انتخابات را در کمال قانون مداری و با رعایت مر قانون اجرا کنیم، به کسانی هم که القای تخلف می‌کنند توصیه می‌کنیم که پایبند قانون باشند.

وی افزود: القای تخلفات در انتخابات یکی از بزرگترین ظلم‌هایی است که برخی افراد خاص در دوره‌های مختلف به نظام انتخابات کشور وارد کرده اند هرکس شکایت از روند انتخابات دارد، آن را اعلام کند و ما در کمال دقت به آن رسیدگی می‌کنیم.

وی در مورد ادعای کمبود تعرفه رای در مشهد اظهار کرد: در این دوره به تمامی شهرستان‌های کشور بیشتر از واجدان شرایط آن ، تعرفه ارسال شده و تدابیر شدید امنیتی را در این زمینه رعایت کرده‌ایم زیرا صیانت از تعرفه‌ها را حق الناس میدانیم ما همچنین تعرفه‌های بیشتری نسبت به دوره‌های قبل برای هر شعبه ارسال کردیم. از سویی تصمیم گرفتیم هرگاه ۷۰ درصد تعرفه‌ها مصرف شد، نماینده فرماندار با هماهنگی فرمانداری تعرفه‌های جدید به شعب ارسال کنند بنابراین هیچ مشکلی در مورد کمبود تعرفه نداریم.

سامانی همچنین در مورد درج نشدن شهرت برخی نامزدها در لیست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در اطلاعیه ۲۸ اردیبهشت که برای همه فرمانداری‌ها ارسال و در سایت وزارت کشور و کانال تلگرامی همان روز درج شد اسامی همه نامزدهای به صورت دقیق و همچنین شهرت دو تن از نامزدها که خود آن را اعلام کرده بودند، ‌درج شد بنابراین اطلاع رسانی از سوی وزارت کشور انجام شده، هر شکایتی که دوستان دارند آن را اعلام کنند و ما آن را پیگیری می‌کنیم.

روسیه کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور توری مسکو وزارت کشور: شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری جهان است. پهناوری روسیه کمتر از دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا و بیشتر از یک دوم مساحت تور مسکو وزارت کشور: شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری قاره آفریقا است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است و بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش است. به همین دلیل بیشتر تور مسکو وزارت کشور: شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری روسیه مناطق این کشور (به ویژه سرزمین بزرگ سیبری) خالی از سکنه هستند و کشاورزی در این مناطق میسر نیست. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپایی کشور است و بزرگترین شهر اروپا است.
جاذبه های روسیه وزارت کشور: شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید تور سن پترزبورگ
اخبار تور روسیه را در سایت ما دنبال کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … هتل های روسیه سرمقاله …

قالب وردپرس