معماری
سرخط خبرها
خانه / تور سن پترزبورگ / تور مسکو لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

تور مسکو لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد هتل های روسیه

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور از شکسته شدن رکورد مشارکت مردم در انتخابات خبر داد و گفت:میزان مشارکت در این انتخابات از سال ۹۲ بیشتر بوده است

به گزارش ایران، محورهای اظهارات علی لاریجانی:

*گزارش هایی که وزارت کشور ارائه کرده این است که مردم با علاقه در دو انتخابات شوراها و ریاست جمهوری حضور پیدا کردند و با حضور معنادار خود، می‌خواهند سرنوشت کشور را در یک مسیر درست تضمین کنند.

*خیل جمعیت در پای صندوق‌های رای و رسیدگی به همه آنان باعث خستگی مردم می‌شود که من در دیدار امروزم از وزارت کشور از آنان خواستم که این ازدحام مردم باید با رسیدگی درستی به جایی برسد که کار آنان برای انتخابات با سرعت زیادی انجام شود که البته امیدواریم برای این مهم سازوکاری تعیین شود.

*به من رقم خوبی اعلام شده است که از انتخابات سال ۹۲ نیز بالاتر است.

روسیه کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور توری مسکو لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری جهان است. پهناوری روسیه کمتر از دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا و بیشتر از یک دوم مساحت تور مسکو لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری قاره آفریقا است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است و بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش است. به همین دلیل بیشتر تور مسکو لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری روسیه مناطق این کشور (به ویژه سرزمین بزرگ سیبری) خالی از سکنه هستند و کشاورزی در این مناطق میسر نیست. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپایی کشور است و بزرگترین شهر اروپا است.
جاذبه های روسیه لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد تور سن پترزبورگ
اخبار تور روسیه را در سایت ما دنبال کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … هتل های روسیه سرمقاله …

قالب وردپرس