معماری
سرخط خبرها
خانه / تور سن پترزبورگ / تور مسکو فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

تور مسکو فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است هتل های روسیه

از ساعت اولیه آغاز رای‌گیری،‌ شاهد مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات بوده‌ایم و هم اینک نیز این مشارکت در حال افزایش است.

سرپرست فرمانداری باغملک( خوزستان) با بیان این که انتخابات در کمال آرامش در این شهرستان در حال برگزاری است، گفت: صحبت‌هایی که در خصوص رخ دادن درگیری در برخی محافل و فضا مجازی مطرح شده است همگی شایعه هستند.

سیدمجید صالحی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد:‌ با توجه به تمدید زمان انتخابات تا ساعت ۲۲ میزان مشارکت مردم لحظه به لحظه در حال افزایش است.

 وی افزود:‌از ساعت اولیه آغاز رای‌گیری،‌ شاهد مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات بوده‌ایم و هم اینک نیز این مشارکت در حال افزایش است.

 سرپرست فرمانداری باغملک گفت: با توجه به پیش‌بینی که از قبل در خصوص میزان مشارکت مردم که اساس جهت و واجدین شرایط در باغملک می‌کردیم خوشبختانه با هیچ گونه کمبود تعرفه‌ای مواجه نشدیم.

 وی در خصوص وجود صحبت‌هایی در خصوص وجود درگیری‌های انتخاباتی در این شهرستان نیز تصریح کرد: انتخابات در کمال آرامش در این شهرستان در حال برگزاری است و چنین صحبت‌هایی شایعه است، ضمن این که نیروهای بسیج و سپاه در تمام شعب اخذ رای حضور دارند و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

روسیه کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور توری مسکو فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری جهان است. پهناوری روسیه کمتر از دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا و بیشتر از یک دوم مساحت تور مسکو فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری قاره آفریقا است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است و بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش است. به همین دلیل بیشتر تور مسکو فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری روسیه مناطق این کشور (به ویژه سرزمین بزرگ سیبری) خالی از سکنه هستند و کشاورزی در این مناطق میسر نیست. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپایی کشور است و بزرگترین شهر اروپا است.
جاذبه های روسیه فرماندار: هیچ درگیری در جریان انتخابات در باغملک رخ نداده است تور سن پترزبورگ
اخبار تور روسیه را در سایت ما دنبال کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … هتل های روسیه سرمقاله …

قالب وردپرس