معماری
سرخط خبرها
خانه / تور سن پترزبورگ / تور مسکو شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

تور مسکو شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید هتل های روسیه

 با سپری شدن دوره زمانی مشخص شده جهت تبلیغات کاندیداهای سه انتخابات اساسی؛ ریاست جمهوری، میاندوره ای مجلس و شورای اسلامی شهر، در جزیره زیبای کیش شهروندان این شهر از ساعات اولیه صبح امروز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ با حاضر شدن پای صندوق های رأی نسیمی از امید را در شرجی منطقه به وزیدن درآوردند.
شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید

به گزارش خبرنگار عصر ایران در کیش، در پی فعالیت های چند روزه ستادهای انتخاباتی کاندیداها، شور و نشاط بی سابقه ای در این جزیره مرجانی به پا شده بود که علیرغم تمام تلاش رسانه های معاند، که در صدد کاهش مشارکت مردم در این انتخابات بوده اند ساکنین کیش با حضوری بی سابقه در پای صندوق های رأی نشان دادند کمترین توجه را به اینگونه ضد تبلیغ ها دارند.

شور و نشاط انتخاباتی که طی روزهای گذشته در اقصی نقاط جزیره مرجانی کیش به حداکثر خود رسیده بود امروز با حاضر شدن غالب شهروندان واجد شرایط، پای صندوق های رأی به شکل وصف ناپذیر و بیسابقه ای خود را نشان می داد که حاکی از اهمیت انتخابات برای مردم این خطه از سرزمین اسلامیمان است.

گفته می شود انتخابات ایندوره شهرستانهای غرب استان هرمزگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا سه انتخابات یاد شده با هم در حوزه های رأی گیری منطقه برگزار می شوند.

صف های طولانی و متاسفانه تعداد محدود افراد و دست اندرکاران در حوزه های رأی گیری کیش که بیشتر به واسطه بی سابقه بودن مشارکت مردم در غالب مراکز رأی گیری به چشم می خورد از مهمترین موارد قابل ملاحظه به حساب می آید. امید است ارگانهای نظارتی به این مشکل توجه ویژه کرده و با افزایش ساعات رأی گیری شیرینی مشارکت حداکثری شهروندان این منطقه را دوچندان کنند.

گفته می شود در جزیره زیبای کیش و جزایر وابسته به آن ۲۴ شعبه فعال رأی گیری درنظر گرفته شده است که ۲۱ شعبه درکیش ۲ شعبه در لاوان و یک شعبه نیز در هندورابی قرار دارد.

ضمنا رقابت انتخاباتی بین ۳۱ کاندیدای شورای اسلامی شهر کیش و ۸ کاندیدای میاندوره ای نمایندگی مجلس شورای اسلامی شهرستانهای بندرلنگه، بستک و پارسیان وجود دارد، که آنچه بیش از هر چیز در این دوره رقابت های انتخاباتی در کیش چشمگیر است حضور فعال جریانهای سیاسی و ائتلاف ها و لیست های مشخص شده از بین کاندیداهاست.

جزیره زیبای کیش با وسعتی حدود ۹۱٫۵ کیلومتر مربع در جنوب غربی استان هرمزگان قرار دارد و تعداد واجدین شرایط رأی دادن این قطب گردشگری کشور با جمعیت ۳۶ هزار نفری حدود ۲۵هزار نفر می باشد.

روسیه کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور توری مسکو شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری جهان است. پهناوری روسیه کمتر از دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا و بیشتر از یک دوم مساحت تور مسکو شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری قاره آفریقا است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است و بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش است. به همین دلیل بیشتر تور مسکو شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری روسیه مناطق این کشور (به ویژه سرزمین بزرگ سیبری) خالی از سکنه هستند و کشاورزی در این مناطق میسر نیست. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپایی کشور است و بزرگترین شهر اروپا است.
جاذبه های روسیه شرجی کیش، شیرینی انتخابات، شور امید تور سن پترزبورگ
اخبار تور روسیه را در سایت ما دنبال کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … هتل های روسیه سرمقاله …

قالب وردپرس