معماری
سرخط خبرها
خانه / تور سن پترزبورگ / تور مسکو سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

تور مسکو سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند هتل های روسیه

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از مردم برای حضور پای صندوق‌های رای از آن‌ها خواست چند ساعت پایانی را هم تحمل کنند چرا که رای تک تک افراد سرنوشت ساز است.

به گزارش ایسنا، محمدعلی وکیلی در یادداشت کوتاهی نوشت:

«ملت عزیز ایران!

سپاس از حس مسئولیت‌تان و بردباری که در صف‌ها به خرج دادید. ما در آستانه‌ی یک حماسه هستیم. نیمی از کار را تمام کرده‌اید؛ لختی تحمل می‌خواهد تا حماسه اکبر خلق شود. همیشه مقاومت رمز پیروزی بوده است. تا اینجا آمده ایم؛ چند ساعت پایانی را نیز تحمل کنید تا “اتفاق” رخ دهد. یادمان نرود که رای تک تک ما، سرنوشت ساز است.

محمدعلی وکیلی»

روسیه کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور توری مسکو سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری جهان است. پهناوری روسیه کمتر از دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا و بیشتر از یک دوم مساحت تور مسکو سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری قاره آفریقا است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است و بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش است. به همین دلیل بیشتر تور مسکو سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری روسیه مناطق این کشور (به ویژه سرزمین بزرگ سیبری) خالی از سکنه هستند و کشاورزی در این مناطق میسر نیست. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپایی کشور است و بزرگترین شهر اروپا است.
جاذبه های روسیه سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند تور سن پترزبورگ
اخبار تور روسیه را در سایت ما دنبال کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … سن پترزبورگ هتل ها و جاذبه های گردشگری

خبر های جدید تور مسکو ديگر نگران انقلاب نيستيم اما … هتل های روسیه سرمقاله …

قالب وردپرس