مونسان مدیری خوش سابقه است + زمزمه‌ اختلاف در حزب اعتدال‌ و توسعه – تور روسیه

علی اصغر #مونسان مدیری خوش سابقه در مناطق آزاد است و در حوزه #گردشگری نیز ظرفیت های خوبی در منطقه آزاد #کیش ایجاد کرده است
ساعی افزود: نگاه توسعه گرا و توان جذب سرمایه گذاری در عرصه ی گردشگری نیاز این بخش است که با بکارگیری مدیران توانمند و آشنا با ارکان مختلف حوزه میراث و صنایع دستی و مدیریت ارشد و با سابقه آن حتما می توان به آینده میراث امیدوار بود.

به گزارش دنیای سفر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، زهرا ساعی اظهار کرد: تصور می کنم ریاست جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به خوبی می تواند این مجموعه را مدیریت کند تا به اهداف مان در توسعه ی ظرفیت های بی بدیل این صنعت برسیم.

علی اصغر #مونسان مدیری خوش سابقه در مناطق آزاد است و در حوزه #گردشگری نیز ظرفیت های خوبی در منطقه آزاد #کیش ایجاد کرده است.

“عضو فراکسیون گردشگری مجلس”

وی افزود: کشور ما به واسطه ی اقلیم چهار فصل خود و تاریخ طولانی و شکوهمندش ظرفیت بالایی در حوزه ی گردشگری دارد.

——————-
خبرآنلاین: عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست. در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اصلاح طلب
وی درباره زمزمه های اختلافات در درون حزب اعتدال و توسعه تأکید کرد: هیچ اختلافی نیست.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در پاسخ به این سئوال که جدایی آقای شجاعی از حزب اعتدال و توسعه به دلیل اختلافات نبود؟ تأکید کرد: هر کسی در حزب زمانی مسئولیت دارد و زمانی مسئولیت ندارد.

واعظی درباره علت تغییر سه سخنگو طی یک سال گذشته در حزب اعتدال و توسعه یادآور شد: آقای دهقان قبل از انتخابات مجلس دهم سخنگوی حزب اعتدال و توسعه بود. آقای شجاعی برای انتخابات مجلس سخنگوی حزب شد و بعد هم آقای سبحانی فر آمد.

وی با بیان اینکه در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اصلاح طلب، افزود: مرامنامه و اساسنامه حزب اعتدال و توسعه براساس اعتدال است هر کسی معتدل است جایش آنجاست، اگر کسی هم معتدل نیست، آنجا نیست.

خبرآنلاین: عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست. در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اصلاح طلب.
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره اینکه این حزب به دو دسته اصولگرا و اصلاح طلب تقسیم شده است، گفت: چه کسی این حرف را زده، اصلا این حرف بی خودی است، هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست.

محمود واعظی در پاسخ به این سئوال که می خواهید چه اقدامی بیشتر از آنچه آقای نهاوندیان به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور انجام داد، در دستور کار خود قرار دهید؟ گفت: هنوز سمتم مشخص نیست.


اخبار مرتبط

 • اجرای قطعه «بازیگر تئاتر» در بزرگداشت روز تئاتر + ورود به کویر مرنجاب به دلیل بارش باران ممنوع شد – تور روسیه
 • هتل لوکس فضایی “Aurora Station” در سال ۲۰۲۲ به فضا پرتاب می شود + شیخ‌ویسی: تیمی که برتر بود برنده شد – تور روسیه
 • چراغ سبز لواندوفسکی برای انتقال به رئال + هنرمند موسیقی اصیل اهواز درگذشت – تور روسیه
 • ششمین جشنواره «بهارنارنج» در لنگرود برگزار می شود + نامه فیلمبرداران به رئیس‌جمهور درباره جعفر پناهی – تور روسیه
 • جوایز مسابقه عکاسی از موزه بزرگ خراسان اعلام شد + ترامپ: با هماهنگی فرانسه به سوریه حمله کردیم – تور روسیه
 • امدادرسانی بیش از هزار سیل زده در کشور + جلوگیری از حفاری های غیرمجاز در چناران – تور روسیه
 • تهران گردی عصرانه در روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی + پیام عجیب و مبهمی که نیمار منتشر کرد – تور روسیه
 • ایجاد مرکز آموزش صنایع دستی برای زنان روستای گزمنزل در سیستان + رونمایی از ۸۳ دستاورد اقتدارآفرین هسته‌ای – تور روسیه
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *