مطمئن باشید فولاد مدعی لیگ برتر است + نمایشگاه موزه لوور در تهران تا ۸ مرداد تمدید شد – تور روسیه

ورزش سه: صابر حردانی یکی از ستاره‌های جوان فولاد خوزستان در لیگ هفدهم بود که با گل‌های زیبایش اسم خود را بر سر زبا‌ن‌ها انداخت
خیلی خوشحال هستم که آقای پورموسوی با فولاد خوزستان تمدید کردند. ایشان و کادرفنی سال گذشته به من اعتماد نموده و‌ کمک زیادی برای پیشرفت من کردند. امیدوارم امسال بتوانم با بازی‌های خوبم اعتماد کادرفنی را جواب بدهم و زحماتشان را جبران کنم. ما تیم خیلی خوبی داریم و مطمئن باشید اگر تقویت شویم یکی از مدعیان لیگ هجدهم خواهیم بود.

بنده آخرین سالی است که جز سهمیه زیر ۲۳ سال بازی می‌کنم و‌ به همین دلیل باید تصمیم درستی بگیرم. هم‌چنین از قراردادم با فولاد خوزستان یک سال دیگر باقی مانده است و مطیع دستورات باشگاه هستم. اما امیدوار هستم اگر فضای پیشرفت برای من در خارج کشور پیش آمد باشگاه به منظور رشد و ترقی بیشتر به بنده کمک کند.

حردانی در رابطه با وضعیت قراردادش با باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد:

به همین دلیل گفت و گویی با وی در خصوص شرایط فولاد انجام دادیم که او گفت:

ورزش سه: صابر حردانی یکی از ستاره‌های جوان فولاد خوزستان در لیگ هفدهم بود که با گل‌های زیبایش اسم خود را بر سر زبا‌ن‌ها انداخت. این مهاجم جوان در بازی‌های که برای فولاد در نیم فصل دوم لیگ هفدهم انجام داد، گل‌های زیبایی را به ثمر رساند. حال بعد از تمدید قرارداد سیروس پورموسوی با قرمزپوشان اهوازی هوادران فولاد امیدوارند که حردانی، بازیکن خوزستانی این تیم به ترکیب اصلی راه پیدا کند.

——————-

در پی استقبال کم نظیر فرهنگ دوستان و پیرو توافقات صورت گرفته، نمایشگاه «موزه لوور در تهران» تا ۸ مرداد امسال تمدید شد

در پی استقبال کم نظیر فرهنگ دوستان و پیرو توافقات صورت گرفته، نمایشگاه «موزه لوور در تهران» تا ۸ مرداد امسال تمدید شد.

قرار بود این نمایشگاه از ۱۴ اسفند سال گذشته تا ۱۸ خرداد جاری در معرض دید علاقه مندان در موره ملی قرار گیرد و پس از اتمام این مدت آثار برای نمایش در موزه خراسان بزرگ آماده شوند که به دلیل عدم همراهی موسسات بیمه ای این امر محقق نشد. علاقه مندان، ادارات و موسسات تحقیقاتی که خواهان بازدید از این آثار بودند تا ۸ مردادماه فرصت دارند ار ۵۶ اثر تاریخی موزه لوور با عنوان «موزه ی لوور در تهران» واقع در موزه ملی ایران به نشانی خ امام خمینی نبش سی تیر بازدید کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

محمدحسن طالبیان با اشاره به تلاش های صورت گرفته از سوی معاونت میراث فرهنگی و موزه ملی ایران و توافقات صورت گرفته گفت: این نمایشگاه با توافق رسمی رئیس کل موزه لوور، ژاک لوک مارتینز، تا ۳۰ جولای برابر با ۸ مردادماه در محل موزه ملی ایران دایر خواهد بود.

محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی با اعلام این خبر گفت: در پی استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان و فرهنگ دوستان از نمایشگاه لوور در تهران و به پاس احترام به این رویکرد فرهنگی و با تلاش معاونت میراث فرهنگی و موزه ملی ایران قرار است این نمایشگاه تا ۵۰ روز دیگر در موره ملی در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد.


اخبار مرتبط

  • نیکبخت: می‌توانیم مقابل اسپانیا و پرتغال نتیجه بگیریم + پخش «شب فیروزه ای» از طاق بستان کرمانشاه – تور روسیه
  • لیورپول خروج امره جان را تایید کرد + برنامه های گرامی داشت روز جهانی صنایع دستی در استان چهارمحال و بختیاری اعلام شد – تور روسیه
  • برگزاری جشنواره ملی گردشگری گیاهان دارویی در تربت حیدریه + ترکیه مقصد قطعی «فرشاد» است – تور روسیه
  • قلی‌زاده با شارلوا بلژیک به توافق رسید + طرح مطالعه و مرمت قلعه پرتغالی های جزیره لارک آماده می شود – تور روسیه
  • پروازهاى چارترى آبروى کشور را مى برد + پوگبا و مارسیال در لیست فروش مورینیو – تور روسیه
  • اتمام فصل اول کاوش محوطه تاریخی سنگ بست فریمان + ذوب‌آهن از قلعه‌نویی برنامه خواست – تور روسیه
  • چرا سعید معروف محروم نشد؟ + برگزاری سه کارگاه آموزشی با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن – تور روسیه
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *