اجرای خانه و مد ایرانی در نمایشگاه ملی صنایع دستی – تور روسیه

سرپرست دفتر صادرات صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اجرای خانه ایرانی و غرفه مد ایرانی در بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی خبر داد
سرپرست دفتر توسعه صادرات صنایع دستی خبر داد: همچنین امسال برای اولین بار فضایی اگرچه اندک به مد ایرانی اختصاص داده شده است که در آن پارچه ها، منسوجات و پوشاکی که از پارچه های سنتی تهیه شده اند و تلفیقی از هنر و صنایع هستند در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

محمودیان تصریح کرد: با توجه به تغییر و تحولاتی که مردم در آستانه نوروز با خانه تکانی در خانه هایشان صورت می دهند، برگزاری این نمایشگاه این فرصت را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد که بتوانند از صنایع دستی و هنرهای سنتی در منازل و محیط کار خود استفاده کنند.

سرپرست دفتر صادرات صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اجرای خانه ایرانی و غرفه مد ایرانی در بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی خبر داد.

محمودیان درباره برگزاری همزمان نمایشگاه صنایع دستی با نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایری گفت: سال گذشته نمایشگاه صنایع دستی با نمایشگاه فرش به صورت هم زمان برگزار شد و با استقبال بی نظیری روبه رو بود. هم زمانی نمایشگاه امسال نیز با نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایری باعث می شود که بسیاری از هنرمندان عشایر و روستایی بتوانند محصولات خود را بهتر در معرض دید عموم قرار بدهند، به دلیل مخاطبان خاص هر دو نمایشگاه مطمئن هستم که برگزاری همزمان این دو نمایشگاه به هم افزایی منجر خواهد شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

خانه ایرانی نیز که برای اولین بار در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی در شهریور ۹۶ اجرا شد با استقبال بی نظیر مردم و علاقه مندان همراه بود، به همین دلیل خانه ایرانی در بیست و نهمین نمایشگاه صنایع دستی نیز اجرا می شود.

محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی ۳۱ استان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد. از آنجایی که بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی با استقبال بسیار خوب مردم روبه رو شد و در پایان نیز با رضایتمندی صنعتگران به اتمام رسید امسال نیز با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز این نمایشگاه برگزار می شود.

وی تعداد کل غرفه های بیست و نهمین نمایشگاه صنایع دستی را ۹۰ غرفه اعلام کرد و گفت: امیدواریم نمایشگاه امسال نیز با استقبال خوب هموطنان از محصولات صنایع دستی ۳۱ استان روبرو شود.

پویا محمودیان گفت: بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی یا عیدانه امسال از ۱۵ تا ۱۸ اسفند ۹۶ همزمان با نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن های ۵ و ۱۳ برگزار می شود.


اخبار مرتبط

 • تولیدات هنرمندان ایرانی ارزان فروشی می شود – تور روسیه
 • ۵۰ واحد پذیرایی مسیر جاده کندوان در ماه رمضان فعال است – تور روسیه
 • نیزارهای زریبار مریوان میزبان ۱۲ هزار قطعه پرنده شد – تور روسیه
 • کردستان باید بیشتر در حوزه باستان شناسی شناسانده شود – تور روسیه
 • هم صدا با هم برای حفاظت از پرنده – تور روسیه
 • مراکش از مقصد سفر ایرانی ها حذف شد – تور روسیه
 • میزان جرایم شکار و صید افزایش یافت + آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دولت – تور روسیه
 • وزیر ارشاد: پوشش محلی بانوان در ادارات منع ندارد – تور روسیه
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *